Sayfa 89/359 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 705 - 712 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. aynen dün korkutmak için vermişti .o malları yerine koymanın derdine düştü heral . bu kadar basit evrak gönderme me hatasının başka izahı yok ...

2. Valla spk ya yapacağı bir açıklama sadece bildiğim kadarıyla

3. Uyuya kalmışlar zaar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    gercekten benim yolladigim aciklamayi yollamislar

Borsa İstanbul A.Ş.'nin E-18454353-100.06-20077 sayılı yazısına istinaden, Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu Özel Durumlar Tebliği'nin ''Olağandışı fiyat ve miktar hareketleri'' başlıklı 8. maddesi kapsamında, Şirketimizin kamuya açıklanmamış özel bir durumu bulunmamaktadır.
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

5. o standart bir açıklama başka bişey yollamalari zaten beklenemez

6.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    gercekten benim yolladigim aciklamayi yollamislar

Borsa İstanbul A.Ş.'nin E-18454353-100.06-20077 sayılı yazısına istinaden, Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu Özel Durumlar Tebliği'nin ''Olağandışı fiyat ve miktar hareketleri'' başlıklı 8. maddesi kapsamında, Şirketimizin kamuya açıklanmamış özel bir durumu bulunmamaktadır.
    aklın yolu birdir dostum...herhangi bir sorun yok..dün getirilen tedbir bu sabah istenen açıklama...inanmayanları iyi panikletir...ben buralardan mal vermem...asıl rüzgarın ben kasım ayında esmesini bekliyorum..kasımda tüm türkiye ve tüm dünya atatp nin yapacağı lansmanı görecek...o zaman da gereken değeri verecektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Şimdi aradım. Maalesef nergis hanım ofiste değilmiş

8. Bu başlığı şu anda 145 kişi okumaktadır. (17 üye ve 128 ziyaretçi)

kagula27, atmaca124, ÇERKEŞLİ, DUABI, e.yegen, freeguide61, furkanglyz, hakkıcan, ikonia, Karakartal29, KAYA, keko+, krasavchik32, Okan59, richardbozkurt, syshpos, Umk

Sayfa 89/359 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •