Sayfa 897/1005 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: Viop L

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,402
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    671 bin lira limit var, kredi kartına taksitli avans 5 bin veriyor. Düzelme yok.
    820 bin limit %80 kulanabiliyorum

MB tahditi bitti ..sorunun bankayla

bankanı değiştir

2.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    820 bin limit %80 kulanabiliyorum

MB tahditi bitti ..sorunun bankayla

bankanı değiştir
    İşbankası kredi kartına nakit avans vermiyor, İşbank vermiyorsa başkası hiç vermez. Veriyor diyen resim atsın bizde görelim. Akepe ekmeğe muhtaç bir ülke oluşumuna dolu dizgin devam ediyor.

3.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    ilk oy deneyimi yaşayan ergenlerin tercihi s.oğan içinde İnce oylarıda var ..çoğunluğunun ikinciye sandığa gitmeleri şüpheli ..oy deneyimini yaşadılar bitti ..nereyi işaret ederse fark etmez sonucu etkilemez .. Diğer muhteremde varsa eğer omurgayı ne kadar eğip bükse de faydazsz iş bitmiş
    Aynen katılıyorum zaten yurt dışı katilim rekor. Bu seferde %52 54 çıkarabilir cumhur. Kazanacak aday kavramı önemliydi.

4.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    İşbankası kredi kartına nakit avans vermiyor, İşbank vermiyorsa başkası hiç vermez. Veriyor diyen resim atsın bizde görelim. Akepe ekmeğe muhtaç bir ülke oluşumuna dolu dizgin devam ediyor.
    Bir arkadaş ya ziraat ya halk veriyor demişti ama benim bankalar özel oldugu icin hiçbiri vermiyor baktım.

Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Bir arkadaş ya ziraat ya halk veriyor demişti ama benim bankalar özel oldugu icin hiçbiri vermiyor baktım.
    ziraat veriyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,402
    Çakır ben bilgi verdim sadece ..hangi bankayla çalıştığından banane .. belki müşteriye göre uygulama yapıyorlar

7. Kchol, full artı full girdim...

8. Solcu Gazete
    @solcugazete
    ·
    38d
    Abdülkadir Selvi:

"Edindiğim bilgiye göre Sinan Oğan bugün, ikinci tur seçimlerde Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıklayacak."

geçen hafta milliyetçilikle ilgili birşeyler atmıştım doğru ise yukardaki haber ispatı olur .
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 897/1005 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •