Sayfa 9/50 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 393 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Sistemlerle Kazanç Mümkün mü ?

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Başka bişii söyleyim, bu tarz şeyler buralarda konuşulmaz. Buralar halka açık yerler, şimdi tutup ayağıma kurşun mu sıkayım? Sanal dünyada kimse kimse için bu tür şeyleri paylaş(a)maz, çok sıkıntı olur piyasa için.

Alıntı Originally Posted by cengizz Yazıyı Oku
    Var, ben yaptım ama mt5 de. anlatamamki, yukarda kabaca anlatmaya çalıştım. Her derdin çaresi var, mecburmuyum bar kapanışını beklemeye? Zaten bütün zararlar close kullanıldığı için olmuyor mu? Atla deve mi bu? Manuel kullan kardeşim mecbur değiliz robota. Niyetimiz para kazanmaksa manuel işlem yaparım olur biter. Dünyanın en iyi traderları manuel işlemden yana, hatırlatayım.
    bunu robota çevirip otomatiğe neden bağlamıyorsunuz peki ?

ekran başında beklemek yerine
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    zaten robot var, ea yazdım 2 tane kendim için.

Alıntı Originally Posted by cengizz Yazıyı Oku
    zaten robot var, ea yazdım 2 tane kendim için.
    tamam işte neden manuel yapacam illa diyorsunuz ozaman orasını anlamadım
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Bak ben ilk sayfada bişii yazmışım onu iyi anlamaya çalış. Kısa periyodlarda kazanamazsınız. Yanlış tercih

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Ben altın ve usdtry de işlem yapıyorum x30yvade de değil. Kazanç düşük vob da, diğerlerinde kaldıraç daha yüksek. ve ayrıca tarde ettiğim enstrümanlarda çok fazla makas var aktif ve pasif arasında.

belli bir oyun stadart ı olmayan borsa da iki oyuncunun anlaşması mümkün değildir. herkesin kendi doğruları vardır ve en doğru olan odur başka bişey tanımaz. isterseniz ağzınızla kuş tutun..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

topici bunları sorgulamak için açtım zaten herkes paylaşımda bulunabilir herkesin yönetimi farklı olacaktır zaten. benim kazadırır kaybettirir gibi yada kim daha çok kazanır gibi şey değil.

manuelinde robotunda kendine göre avantajı dezavantajı var.

ancak robota bağlamak hiç bir emek sarf ettirmez bir avantajı budur mesela.

Sayfa 9/50 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •