Sayfa 9/13 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
Arama sonucu : 104 madde; 65 - 72 arası.

Konu: SNICA - Sanica Isı Sanayi A.Ş.

1. 2 katı olacak nerdeyse!!!

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Kâr açıklanmadan buralarda kalamayabilir. P.D. çok yüksek görünüyor. Kâr açıklanmadan izlemekte yarar var.
    sevgili trakyalı bilanço evet açıklamalı güzel de gelmeli ama bu sanica tam bir fabrika çiftligi halka arzdan öncesi patron tv de konuşuyordu dinledim ve biraz da araştırdım gerçekten bir holding degerinde bu snıca yurt dışında fabrikalar yurt içersinde ona keza bu yüzden ben en az 2 sene bu hissede bekleme tarafında olan birisiyim yani kısa degil orta uzun vade bu yüzden ekranımda en alta attım tavanı tabanı beni hiç baglamıyor 2 sene sonra ne olacak görecegiz de hayırlı kazançlar dilerim.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sevgili trakyalı bilanço evet açıklamalı güzel de gelmeli ama bu sanica tam bir fabrika çiftligi halka arzdan öncesi patron tv de konuşuyordu dinledim ve biraz da araştırdım gerçekten bir holding degerinde bu snıca yurt dışında fabrikalar yurt içersinde ona keza bu yüzden ben en az 2 sene bu hissede bekleme tarafında olan birisiyim yani kısa degil orta uzun vade bu yüzden ekranımda en alta attım tavanı tabanı beni hiç baglamıyor 2 sene sonra ne olacak görecegiz de hayırlı kazançlar dilerim.
    İnşallah daha yukarılara gelir.
    Benim elimde enjsa gibi halka arzdan beri elimde tuttuğum bir çok hisse var. Bu hisseyi sattım 31,50 den hektaş aldım. Şimdi yeni halka arzlarla devam diyorum. Snica blançosu iyi gelirse çıkışlara devam edebilir.
    Bol kazançlar...

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,387
    şirketi araştırıyorum demiştim fena görünmüyor demiştim şirket fuar fuar geziyor şu an arap bölgesinde arabalara boru döşeycekler sanırım çalışan firmadan korkmamak lazım fiyat iner çıkar

https://twitter.com/Hk_Hisseler/stat...0YIIgXQUB4byAQ
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. Yükselirken iyi oluyor.
    Düşerken satmaya olanak bile vermez.
    OZSUB ile aynı tarihte başladı. Snika yoruldu.
    Biraz düzeltme yapar, belki sonra o da 2 katı olabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Yükselirken iyi oluyor.
    Düşerken satmaya olanak bile vermez.
    OZSUB ile aynı tarihte başladı. Snika yoruldu.
    Biraz düzeltme yapar, belki sonra o da 2 katı olabilir.

bu gün hazırdan yedi kerata ama canı sag olsun er geç hedefime gidecektir orta uzun vade sandıkta kitli beklesin yemi suyu bizden şaha kalkması ve yarışlarda birinci gelmesi onda haydi hayırlısı kısragım benim kişneyiver de görelim dercesine
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,387
    Gün içinde güzel hopluyor zıplıyor
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Halka arz dan itibaren su andaki seviyesi %185
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 9/13 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •