Sayfa 9/67 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 530 madde; 65 - 72 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1. Migros Ticaret A.Ş. 26-12-2023 itibariyle 3.139.205 m² kapalı alana sahip, 3.127 Migros, 155 Macrocenter ve 64 Mion olmak üzere yurtiçinde 81 ilde 3.346 mağazayla hizmet vermektedir.

2. kapattıkları magaza sayılarını nerde görebiliriz ? bakırköy de 3 tane migros kapandı yazdı bir arkadaşım

3.  Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    kapattıkları magaza sayılarını nerde görebiliriz ? bakırköy de 3 tane migros kapandı yazdı bir arkadaşım
    Kapandığını göremesek de, web sitesindeki aktif mağaza olduğu için ben toplam mağaza sayısının artmasına bakıyorum. İllaki kira, yetersiz ciro, daha iyi alternatif nedeniyle kapanan/kapanacak mağaza hep olacaktır.

4. 11 gün önce sanalmarketten sipariş vermiştim.....

bugünde verdim....

oratalamaları hesapladım günlük 459.000 bin sipariş veriliyor...

50-100 bin derken geçen yıl 200 binli ortalamarda geziyordu bu rakam

şimdi %100+ olması son çeyrektede güzel bir bilanço ile karşılaşacağımızı gösteriyor bize...
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    11 gün önce sipariş vermiştim.....

bugünde verdim....

oratalamaları hesapladım günlük 459.000 bin sipariş veriliyor...

50-100 bin derken geçen yıl 200 binli ortalamarda geziyordu bu rakam

şimdi %100+ olması son çeyrektede güzel bir bilanço ile karşılaşacağımızı gösteriyor bize...
    Bizde sipariş veriyoruz ara ara bugün vermiş eşim hatta. Bir dahakine bak diyeyim siparis numarası mi oluyor dikkat edelim bizde.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Bizde sipariş veriyoruz ara ara bugün vermiş eşim hatta. Bir dahakine bak diyeyim siparis numarası mi oluyor dikkat edelim bizde.

evet bir önceki sparişimin numarası 354.531.523

bugünkü siparişimin numarası ise 359.586.968

sipariş verildiğinde bu numara çıkıyor ayrıca daha önceki siparişleride görbiliyorsunuz
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

7. migros yemek tarafı artık 81 ilde ve çok fazla seçenek sunuyor. sipariş numarasındaki artışa ciddi katkısı vardır diye düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    evet bir önceki sparişimin numarası 354.531.523

bugünkü siparişimin numarası ise 359.586.968

sipariş verildiğinde bu numara çıkıyor ayrıca daha önceki siparişleride görbiliyorsunuz
    Akşam gidince bakayım

Sayfa 9/67 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •