Sayfa 9/312 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 65 - 72 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1.  Alıntı Originally Posted by zugoo Yazıyı Oku
    Bu kağıdın nesine yorum yapsın millet..tuvalet kağıdından ne farkı var Allahınızı severseniz..ben kaçtan aldıysam hepsinin aşagısına iniyor..dipsiz kuyu...tekrar soruyum??endex 68 lere inerse bu hisse kaça iner? bir düşünmek lazım..ben bunları niye yazıyorum ben yandım başkası yanmasın..
    Y***** Allah görürmüş ben bu kağıdın 100 lira olup 90 liradan sattığımı biliyorum toplamak için güzel zamanlar tabi bu benim düşüncem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. 0,1 bile olsa inadım inat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Valla 4,27'den döndük - döndük...Dönmedik mi? Mart ayında 3,80 -4 aralığından alırız.Biz 15 Temmuz'dan önce de hissedeydik. A.D. - Hükümet arasında 'manşet' olayı ile ilgili meydana gelen sürtünmenin ,hisse üzerindeki etkisi sınırlı olacaktır tahminimce.

4. Mantıklı bir adım gibi:

5. ************
     Alıntı Originally Posted by latino Yazıyı Oku
    Sabah yazmıştım böyle bir şey olabileceğini, şimdi bir kaleyi daha kendi saflarına çektiler...

Benim için Hürriyet gazetesi yok hükmündedir, yazıları bir haber değeri taşımayacak sadece mevcut iktidarın propagandasını yapacaktır...

Zaten okunabilecek yazarı da kalmamıştı..Artık amiral gemisi değil iktidarın takası olmuştur....

6.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Valla 4,27'den döndük - döndük...Dönmedik mi? Mart ayında 3,80 -4 aralığından alırız.Biz 15 Temmuz'dan önce de hissedeydik. A.D. - Hükümet arasında 'manşet' olayı ile ilgili meydana gelen sürtünmenin ,hisse üzerindeki etkisi sınırlı olacaktır tahminimce.
    Ben dohol taban olduğunu falan görünce,beklemedim değil bu aralığı.Artık önümüze bakma zamanı.O aralığa gelsede ,pek alım fırsatı verir mi? Bilmiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Ben dohol taban olduğunu falan görünce,beklemedim değil bu aralığı.Artık önümüze bakma zamanı.O aralığa gelsede ,pek alım fırsatı verir mi? Bilmiyorum.
    Valla verir billa verir..endex yüzde iki artıyken bile verir..ha karına satış verirmi dersen vermez..bu kağıttt ne kar edebilir nede kar ettirir..ha siz 4 ten alıp bekleye bekleye 6 dan felan satarım dersennnn belkiii...yoksa diğer hisseler gibi vay be buda hisseymiş dedirtmez..ben tekrar söylüyorum endex 68 lere insin o zaman dediklerimi herkes görecek..hatta 80 e insin o zaman yazışalım..

8.  Alıntı Originally Posted by zugoo Yazıyı Oku
    Valla verir billa verir..endex yüzde iki artıyken bile verir..ha karına satış verirmi dersen vermez..bu kağıttt ne kar edebilir nede kar ettirir..ha siz 4 ten alıp bekleye bekleye 6 dan felan satarım dersennnn belkiii...yoksa diğer hisseler gibi vay be buda hisseymiş dedirtmez..ben tekrar söylüyorum endex 68 lere insin o zaman dediklerimi herkes görecek..hatta 80 e insin o zaman yazışalım..

Ya iyi de hisse değilse,sat git o zaman.
    Ne işin var?Derimod'a falan ekleme yap.4 liranın altından alım fırsatı verirse,bizde alacağız.Biraz daha alacağız.Daha fazla yanma sen.

Sayfa 9/312 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •