Sayfa 90/106 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon
Arama sonucu : 842 madde; 713 - 720 arası.

Konu: ATPET - Atlantik Petrol Ürünleri

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    2-3 tavandan sonra burasıda kaynar artık..şimdilik sessizce devam edeceğiz anlaşılan...bol şans bana ve spek e..kimse olmadığı için...yeni ortak gelirse onlara da bol şans...
    Bindik bakalım trene üstadım tavana yakın inşlh hep beraber kazanırız ytd...

2.  Alıntı Originally Posted by eaart Yazıyı Oku
    Bindik bakalım trene üstadım tavana yakın inşlh hep beraber kazanırız ytd...
    ben kısa vade için almadım bugün tavan yaptı yarında yapacak diye atladıysan sıkıntı olabilir...ben yarında devamını bekliyorum ama bu sadece beklenti...4 tl hedefle almışdım yarın gideceğinden emin değilim ama diplere yakın yerden girdiğime emindim..1-1,5 tl arası bu hisse için dipdi değerlendiren için ne mutlu umarız devamı gelir....ytd

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ben kısa vade için almadım bugün tavan yaptı yarında yapacak diye atladıysan sıkıntı olabilir...ben yarında devamını bekliyorum ama bu sadece beklenti...4 tl hedefle almışdım yarın gideceğinden emin değilim ama diplere yakın yerden girdiğime emindim..1-1,5 tl arası bu hisse için dipdi değerlendiren için ne mutlu umarız devamı gelir....ytd
    bende sanırım dibin az üzerinden almış oluyorum beraber bekleriz üstadım sıkıntı yok ytd,,,

4.  Alıntı Originally Posted by eaart Yazıyı Oku
    bende sanırım dibin az üzerinden almış oluyorum beraber bekleriz üstadım sıkıntı yok ytd,,,
    genelde doğru yerden hisse alırım hedefi de doğru koyarım ama sıkıntı erkenden çıkmakta...o da bu tip hisselere bakışım farklı güven vermiyor kaçıyorum erkenden...4 tl hedef var ama kalır mıyım o zamana kadar allah kerim...ytd

5. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6. 1.84 direnci var. Yarın oraya kadar gidebilir. Yalnız bugün gap(bosluk) bıraktı. Teknik olarak 1.32-1.40 arasında gap var. Orayı sonraki günlerde doldurmak isteyebilir. Haber gelirse işler değişir tabi. Ama ben bir haber geleceğini düşünmüyorum. Yine de takip etmekte fayda var. Kısa vadede 1.78 ler satış için iyi duruyor. Ytd...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Atpeti bilenler bilir yarın asıl hedef belli olur 1,65-1,80 leri geçerse eski yatırımcılar yorum yazmaya başlar.Ytd

8. 10 katınada çıksa KY yine KY kalır
    KY hep tavan serisi bekler yatırımcı ise yüzde 5-10 larla 3-5 senede zengin olur hepsi bu
    Bu arada 5 TL den satarım affetmem
    Şu Katara satma dedikodusu doğrumuki attılar bi laf gene ortaya düdüklene düdüklene bi tarafımız kalmadı

VIA_F1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 90/106 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •