Sayfa 900/1002 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Dedigim gibi aft ve yay zamani sanki bitmistir.
    GBC gibi fonlari nasil etkiler

borsa sanki 137 bin hedefine gidecektir 126 bini asirsa
    Canlar gider heyyyy

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bir süre döviz bazlı enstrümanlarımı artıracağım, ( ıpv/dbh eurobond fon) ve gbc yabancı hisse fonu gibi.
    hocam bugunden itibaren alisi basliyormusunuz?
    gbc fonu ozellikle?
    GBC ni dolar tl etkilermi? dolar dusse cok sert inermi?
    sizce birde aft ve yay satim zamani geldimi?
    Canlar gider heyyyy

3.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    hocam bugunden itibaren alisi basliyormusunuz?
    gbc fonu ozellikle?
    GBC ni dolar tl etkilermi? dolar dusse cok sert inermi?
    sizce birde aft ve yay satim zamani geldimi?
    Hocam ben aft yay fonlarını takip etmiyorum, bilemiyorum, yanıltmak istemem ama dolar düşerse ve düşüşü devam ederse bendeki ıpv dbh eurobond fonlarını ve gbc yabancı hisse fonumu artıracağım. Bunlar kurun düşüşünden elbette etkilenecektir, sert düşecektir, ancak benim vadem periyodum çok uzun olduğu için biriktiriyorum sadece böyle ortamlarda. Benim için satım zamanı diye bir şey yok, ben fonları satmıyorum.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,946
     Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bir tane televizyon haber olarak geçmiyor, ben anlamadım bu işi. İstifa etti mi , etmedi mi ?
    Yapacakları haber zülfiyare dokunursa diye korkudan hepsi kafalarını kuma gömmüş bekliyor...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

ben ilave olarak aldığım hsyf lerden bugün bir miktar satış emri verdim
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,946
    Dolar düşüyor ama neredeyse son 1 yıldır dillerinden düşürmedikleri "rekabetçi kur" olayı ne olacak?

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Yapacakları haber zülfiyare dokunursa diye korkudan hepsi kafalarını kuma gömmüş bekliyor...
    eski zamallarda başbakanlarla bırakın haber yapılmayı, tv programlarında taklitleri falan yapılarak dalga dahi geçilirdi hatırlayın. tansu çiller ve ecevitle ilgili isimlarinin baş harfleri falan değiştirilerek çok da güldüğümüz parodiler olurdu. akşam bırakın normal kanalları, hatta ve hatta bırakın haber kanallarını, ekonomi programlarında dahi istifa haberi verilemedi, tekrarlıyorum alt yazı dahi geçememişler. işin özeti şudur: bildiğimiz klasik media kanalları aslında bitmiştir. saçma sapan diziler ve sözüm ona kadın programları yayınlayan ve insanları uyuşturup vakitlerini tamamen öldüren birer ucube haline gelmişlerdir. 45 yaşındayım, tüm samimiyetimle söylüyorum. eski tek kanallı trt dahi şimdiki özel kanallardan kaliteli ve seviyeli idi. nereden nereye gelmişiz. vahvah, diyorum, sadece vahvah.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,946
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    ben ilave olarak aldığım hsyf lerden bugün bir miktar satış emri verdim
    Ben de tl bazlı olanların bir kısmına satış verdim. Eğer para hesabıma geçince dolar halen düşmeye devam etmiş ve düşükse, yabancı hisse fon alacağım...

Sayfa 900/1002 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •