Sayfa 901/1081 İlkİlk ... 4018018518918999009019029039119511001 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    2009-2015 Fibo-Ret geri çekilmesini %61.8 seviyelerinden sonlandırıp tepki vermiş aslında 8.30 a kadar uzaması ihtimal dahilinde... ... Orada hikaye bitip sağlam baskı yer gibi geliyor ... neyse kenardan izliyorum ...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Zamanında 3 lıradan aldıgım yunsayı baktım 6 7 8 olmus ıyı pazarlanıyor yok bılanco ımıs yau zaten o fıyatların ıcınde bılanco 2,5 den 8 e gıtmıs bır hısse
    ha kotu bır sırketmı asla ama zamanı var
    4-5 lıra toplamak ıcın ıdeal yerler

3.  Alıntı Originally Posted by kemer77 Yazıyı Oku
    Zamanında 3 lıradan aldıgım yunsayı baktım 6 7 8 olmus ıyı pazarlanıyor yok bılanco ımıs yau zaten o fıyatların ıcınde bılanco 2,5 den 8 e gıtmıs bır hısse
    bu hisseler sığ hacimsiz dandik tahtalar
    böyle 60 70 tane vardı ralli yapan

ciddi ralli yapmış kağıda davul zurna çalıp uccak demek yanlış.

pazarlama değil. yanlış . net . tartışmasız .

4.  Alıntı Originally Posted by kemer77 Yazıyı Oku
    Ne olmasını bekliyorsunuz piyasaya çıktığında 4 sonra 2 yatay sonra 4 -5 böylemi güvenilir olacak. Zamanında aldığınız demiştik sanırım, şirketler anlık satışlar ile çok büyük karlar elde edebileceği gibi çok büyük zararlarda edebilir... Mantıklı düşünmek gerekir ve bir hissenin can damarı bilançodur...

Manasız abuk sabuk yazılarla algımı yaratılmaya çalışılıyor ne yapılıyor bilmiyorum. Borsanın hali ortada, seçim ve diğer dünya gelişmeleri zaten ekonominin baş düşmanı, şu ortamda hiç bir hisse güvenilir değil olmaz, olamaz. Kaldı ki bütün teknik işlemler havada kalmış ve teknik, hisse fiyat endeksi nin gerisine düşmüştür. Her gün düşen veya artan fiyata göre yön çiziliyor ama nafile şu ortamda teknikle hareket edecek biri varsa elini öperim.
    may the force be with you

5. Yunsa endeks komposit,

eccuk daha var gevşemesine,

6.  Alıntı Originally Posted by BORSA55 Yazıyı Oku
    Yunsa yaktı bizi
    Satmadığın sürece yanmış değilsin

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

7. 3.7 olursa hatrınıza alacam söz.

8.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Üstad güzel bilgiler paylaşmışsın eline sağlık. Yalnız malesef farklı düşündüğümüz noktalar var.

Bilanço iyi incelendiğinde Yünsa nın karı geçen seneye göre iyi bir artış gösterirken bir önceki çeyreğe göre düşük kaldı.
    Kardaki bu düşüklük son 4 çeyrektir artarak devam eden ivmeyi de bozdu.

Bizim borsamız da da beklenti satın alındığı için bir önceki çeyreğe göre düşük gelen kar geleceğe yönelik çok iyi olan beklentileri bir tık düşürebilir. Hatta şahsen gelen bilançonun daha önce duyulduğunu ve hissenin bu sebeple 6.70 i kırdığını düşünmeye başladım.

Ayrıca Cemts, Goody ve Vesbe gibi sanayi hisseleri hem geçen seneye hemde bir önceki çeyreğe gayet iyi Bilanço lar getirdiği ve yünsa dan daha düşük f/k lara sahip oldukları halde pek prim yapamadılar.

Bu durumun ortamın etkisinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Aynı etkiye yünsa da maruz kalacaktır. Bu sebeplerden ötürü en azından kısa vade de çok da ümitli olmamak gerekir diye düşünüyorum.

Derdim hisseyi karalamak değil kimsenin hayal kırıklığına uğramasını istemediğimdendir. İnşaallah yanılırım da yünsa 2 tavan yapar.
    Bunu canı gönülden istiyorum çünkü sevdiğim bu topikte çok kişi de yünsa olduğunu biliyorum.
    Tüm yazdıklarım şahsi görüşlerimdir.
    Ytd

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Malesef Yünsa da korktuğum başıma geldi. Bilanço geldiği akşam da bunu anlatmaya çalıştım ama herkes çok umutluydu hisseden çok net birşeyler de demek istemedim

Bu ortamda beklenti üzeri kar açıklayan ve f/k oranı 7 lerin bile altına gelen şirketler bile gidemezken Yünsa nın da gelen beklenti altı kar ve güncel 9 f/k oranı ile kısa vadeli bir düşüş yaşayacağı belliydi.
    Gerçi son 2 gün biraz abarttılar ama bunu orta vade de telafi ederler inş.
    Ytd.

Herkese önce sabır ve sonrasında bol kazançlar diliyorum.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 901/1081 İlkİlk ... 4018018518918999009019029039119511001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •