Sayfa 905/1001 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Kafede konuşulsun

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tcd 1,572%

Alıntı Originally Posted by Didi Yazıyı Oku
    Tcd 1,572%
    Amerikan vadeli yeşile dönmüş bugün artı açabilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    En guzeli. Bu sekilde olursa belki Kartal ustad ve Maydonuzcu Kamil ustad gibi diger bircok ustadin da faydali yorumlarini gorebiliriz.
    +1 diyorum ben de

5.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Amerikan vadeli yeşile dönmüş bugün artı açabilir

sürekli piyasa takip etmemenin faydaları. şayet akşam takipte olsaydım yarın kırmızı açar deyip gereksiz yere kafamı meşkul ederdim. sonuçta bu işin içinde olduğumuza göre illa ki takip şart ama bence mesafeyi iyi ayarlayıp biraz daha rahat olmaya çalışmamız lazım üstadım, bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    sürekli piyasa takip etmemenin faydaları. şayet akşam takipte olsaydım yarın kırmızı açar deyip gereksiz yere kafamı meşkul ederdim. sonuçta bu işin içinde olduğumuza göre illa ki takip şart ama bence mesafeyi iyi ayarlayıp biraz daha rahat olmaya çalışmamız lazım üstadım, bol kazançlar
    Full tcd olunca ister istemez refleks gibi olmuş durumda

7. Katılıyorum. Buradan devam edilmesi yönünde oy kullanıyorum. Gereksiz polemiklere yer vermemek şartıyla...
     Alıntı Originally Posted by buskas Yazıyı Oku
    Aynen buradan devam edilsin.
    Yav arkadaşlar hiç hayatınızda iş ortamında veya sosyal ortamlarda bulunmadınızmı , işyerinde bir görüşmede full işmi konuşuluyor hiç gündelik hayattan bahsedilmiyormu hiçmi geyik yapılmıyor veya kafedesiniz full geyik veya muhabbetmi dönüyor iş hiçmi konuşulmuyor.

Burası yatırım fonları bölümü evet konudan tamamen sapıp full geyik dönmüyorki gene o konu etrafında şekillenen diyaloglar oluyor buda gayet hoş oluyor.

İnsanlar paralarını yatırdıklarından dolayı bir beklenti içinde oluyorlar ve hafif gerginlik olabiliyor hoş / esprili bir dille bu konuları işlemenin nesi yanlış.

Tamamen teknik / robotik bir ortammı olsun burası.

500. kere t1 t2 konusu anlatılmış hala soruluyor bunları eleştireceğinize yok burası yeri değil sen sürekli yazıyorsun dert ney sorun ney anlıyamadım. Beyaz atlı borsacınız gelip burada yarın şöyle şöyle olacak net bilgidir dağılın demesinimi bekliyorsunuz.

Sayfa 905/1001 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •