Sayfa 914/1001 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Bugün anlaşıldı eksi kapatacak, ben çıkıyorum sizlere bol bol kazançlar eğer bir düzeltme olursa 130 lara gitmeden yine gelirim
    Hadi gecmis olsun kardesim
    Newstr sabah arti kapatir demisti ama takmadin sanirim onu 😀😀😀😀

Londra güzel başladı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by traderpanda Yazıyı Oku
    kurum önerisi isteyenler oluyordu ziraat yatırımla çalışılmamasını öneriyorum.
    sistemleri çöktü ne uygulama ne site hiç biri çalışmıyor
    telefon ile arayarak işlem yaptırabiliyor musunuz?

4.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Bugün anlaşıldı eksi kapatacak, ben çıkıyorum sizlere bol bol kazançlar eğer bir düzeltme olursa 130 lara gitmeden yine gelirim
    yatırım olarak yanlış ama diğer yönüyle çok doğru karar.
    çok stres yapıyorsan zorlama kazançtan / paradan daha önemli şeylerde var, bunu bir alıştırma / demo olarak düşün en azından piyasanın havasını almış oldun

5.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    telefon ile arayarak işlem yaptırabiliyor musunuz?
    tüm müşteriler telefona sarıldığı için müşteri danışmanına bağlanabilmek pek mümkün olmuyor

6.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Borsada herkes aynı fikirde olsa borsa diye bir şey olmazdı zaten. Bazısı düşecek satayım derken, bazısı yükselecek alayım diyecek ki işlemler gerçekleşsin Ben boğaların tarafındayım, kısa süreli geri çekilmeler olsa da halen yön yukarı, sürekli pozisyon değiştirip ekstra komisyon ödemeyi hiç sevmem.

Saygılar.

Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Borsada herkes aynı fikirde olsa borsa diye bir şey olmazdı zaten. Bazısı düşecek satayım derken, bazısı yükselecek alayım diyecek ki işlemler gerçekleşsin Ben boğaların tarafındayım, kısa süreli geri çekilmeler olsa da halen yön yukarı, sürekli pozisyon değiştirip ekstra komisyon ödemeyi hiç sevmem.

Saygılar.
    Komisyon ödenmiyor. Stopaj ödeniyor. Onunda bugün ödemezseniz satarken mutlaka ödersiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Komisyon ödenmiyor. Stopaj ödeniyor. Onunda bugün ödemezseniz satarken mutlaka ödersiniz.

Benim portföyün hisse senedi oranı fona göre epeyce fazla, hisse senedi işlemlerini kastetmiştim.

Saygılar.

Sayfa 914/1001 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •