Sayfa 916/1001 İlkİlk ... 416816866906914915916917918926966 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 7,321 - 7,328 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by halil82ist Yazıyı Oku
    Xu030 ve xu100 e dahil değilmiş .
    Iyi yakalamissin ustadim
    Bilmeden konusmus yine

2.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    QNB de tek başına taşıyor yine 14 puan atmış tavan tavan gidiyor hayırlısı bakalım kottan çıkarsa olumsuz olur borsa için.
    Katılmıyorum. Bu tip senetler kumardan başka bir şey değil, borsada olmalarının kime faydası var. QNBFB değeri, ana bankanın değerini bile geçmiş. Saçmalıktan başka bir şey değil.

Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    TTE senetlerinden ARMDA, ESCOM, KRONT iyi artıyor bugün. Tabloda TTE +%1.16. Cesaret edip alanlara tebrikler.
    Tsklr kardo
    Isi bilecen ise gidecen demisler

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    O zaman satis girelim mi kartal emin misin bistin arti kapatacagina?
    Yatırım tavsiyesi yasak. Ben düşse de satmam, çıksa da satmam. Bu benim kararım, herkesinki kendine.

Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Katılmıyorum. Bu tip senetler kumardan başka bir şey değil, borsada olmalarının kime faydası var. QNBFB değeri, ana bankanın değerini bile geçmiş. Saçmalıktan başka bir şey değil.
    Kardo boyle ol iste
    Yorumlarin guzel
    Yorumlarinla gel
    Cansin

6.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Full çıkma bence. Ben şahsen bi yüzde 50 çıkabilirim bugün. Tabiki ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sn Burak para kazanmaktan yoruldum kaybederken beklemek kolay geliyor ama kazanırken kar realize olmadığında hep bir tedirginlik oluyor... borsa 130 a gitse üzülmem sonuçta her çıkışın bir inişi olacak. Biz çıkışı öyle ya da böyle (borsa dahil) yakalamış olarak masadan kalkmasını bilmeli diye düşünüyorum.

Bu seviyeden sonra yükselişler sınırlı düşüşler paraşütsüz olur diye düşündüğüm için çıkıyorum. Kalanlara bol kazançlar dilerim tatbiki

Geri döner miyim? nasıl bir bağımlılık anlatamam ama ay sonunda kıbrısa gidip eski bağımlılıklarıma geri dönücem araya mesafe koymakta fayda var

7. TCD şuan kaç

8.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Bir şeyler yapıyorlar ama bilen yok borsaya etkisi şöyle olur halka arz oranını artış yaparlarsa baya etkili olur.

Sayfa 916/1001 İlkİlk ... 416816866906914915916917918926966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •