Sayfa 92/352 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 2813 madde; 729 - 736 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    göçmenler lavabo açıcıyı çok fazla talep ettiklerinden arz da yeterli olmayınca fiyatlarda artış kaçınılmaz. Bence en mantıklı açıklama
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bir gece hesapta bulunan paramıza sen zaten zenginsin yarısını vereceksin derlerse şaşırmamak lazım. İnsanları kayıt dışı olmaya zorlarsan ekonomi için çıkılmaz noktaya varırsın.

7.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Bir gece hesapta bulunan paramıza sen zaten zenginsin yarısını vereceksin derlerse şaşırmamak lazım. İnsanları kayıt dışı olmaya zorlarsan ekonomi için çıkılmaz noktaya varırsın.
    Ev sahiplerine sopa vurulurken "oh olsun, devlet demir yumruğunu vursun" diyenler, bir gün sıranın kendilerine de geleceğini bilmeli.
    Birinin hakkına göz göre göre çökülen ülkede, herkesin hakkına çökülebilir. Kimse kendini güvende zannetmesin.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

8.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Ev sahiplerine sopa vurulurken "oh olsun, devlet demir yumruğunu vursun" diyenler, bir gün sıranın kendilerine de geleceğini bilmeli.
    Birinin hakkına göz göre göre çökülen ülkede, herkesin hakkına çökülebilir. Kimse kendini güvende zannetmesin.
    Devletimiz zor zamanlardan geçiyor.

O yüzden BES fonlarındaki %30 luk devlet desteğinin uzunca bir süre kaldırılmasını talep ediyorum

Borsamız tarihi zirvelerinde o yüzden artık bir dönem uygulandığı gibi karlardan en az %10-%20 arası stopaj uygulanmalı

Hatta eurobond ödemelerinde yurt içi ödemelerini bir süre askıya alınmasını talep ediyorum. Yabancıya yapmayalım yoksa yabancı yatırımcı kaçabilir. Sonuçta bu ülkede yaşayanlar bizleriz.

Yatırım fonlarına da %20 stopaj gelmesini istiyorum.

Hatta bence Tüm memurlar ve emekliler ve hatta çalışanlar olarak 6 ayda en az 1 ayın maaşını devletimize bağışlayalım.

Ben bunları can-ı gönülden kabul ediyorum.

Dediğim gibi devletimiz zor zamanlardan geçiyor hepimiz devletimize destek olalım lütfen. Böyle yaparsak bu zor günleri kolayca atlatabiliriz...

Ne dersiniz?

------
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Sayfa 92/352 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •