Sayfa 922/975 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,369 - 7,376 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by pinkpanter Yazıyı Oku
    Son çeyreği de hem hisse fiyatı hem de portföyünde bulunan yatırımların değeri anlamında güzel kapattık.

Benim hesabıma göre de kabaca 140 milyon TL kar bekliyorum. Bunun 110 milyon TL'ye yakını Seyitler Kimya değerlemesinden gelecek hisse fiyat değişimine bakılırsa. 230 milyon yıllık kar yapar ki bugünkü hisse fiyatı ile HDFGS FK'sı 2.43'lere gelir.

Burada esas soru işareti Seyitler bu fiyatı koruyabilir mi, çünkü 9 aylık kar 8 milyon TL ve son çeyrekte bir o kadar kar bile gelse 35 fklara düşüyor, benim gördüğüm bu fkları hakedecek bir kar büyümesi yok Seyitler tarafında o yüzden her ne kadar bu çeyrekte rekor kar gelse de orta vadede Seyitler tarafından işlerin tersine dönebileceği ve zarar yazılabileceğini düşünüyorum. Burada Seyitler ile ilgili bilgisi olan benim gözümden kaçan bilmediğim bir beklenti potansiyel var ise paylaşabilirseniz çok sevinirim

öte yandan hisse değerlemelerinden ziyade şirketin orta uzun vadede Hedef Projelendirme ve halka açık olmayan diğer yatırımlar ile bedelliden gelecek paranın aktarılacağı yatırımların getirilerinin de bugüne kadar yapmış olduğu seykm, ideas, fade gibi yatırımların getirisine benzer olacağı beklentimle hisseyi uzun vadede tutmaya devam edeceğim. yatırımcı tavsiyesi değildir

herkese iyi yıllar bol kazançlar
    Merhaba, sizin beklentiniz doğru çıkarsa şirketin özkaynakları 365 milyona çıkmış olucak doğrumudur?

2. Çarşamba bölünüyor. Herkese hayırlı olsun

Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

3. ( yani yarin akşam kapanış fiyati + 2 ) / 2 = yeni fiyat

sonra rüçhan pazar i olacak degil mi

4.  Alıntı Originally Posted by takto Yazıyı Oku
    ( yani yarin akşam kapanış fiyati + 2 ) / 2 = yeni fiyat

/2 değil /3
    Aradaki fark da rüçhan fiyatı

5.  Alıntı Originally Posted by takto Yazıyı Oku
    ( yani yarin akşam kapanış fiyati + 2 ) / 2 = yeni fiyat

Değil / 3 olacak

6.  Alıntı Originally Posted by hasboy Yazıyı Oku
    Merhaba, sizin beklentiniz doğru çıkarsa şirketin özkaynakları 365 milyona çıkmış olucak doğrumudur?
    evet öyle gözüküyor 2020/9'da 225 idi

7.  Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Sonrası için öngörünüz nedir?
    Dökülen dökülsün.dinlensin.20 sindan sonra bakacağım.burası pahalı benim için.
    Ytd

8. Benim için ise alım seviyesi. Kademeli olarak alacağım.

Sayfa 922/975 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •