Sayfa 925/1000 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935975 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    patlıcan 50 tl mi olsun : D
    patlıcan fiyatı üretimle düşer. tüm üretimi durdur parayı kimeye verme. kimse üretmesin. patlıcan olur sana trüf mantarı 10.000 liraya bulursun.

milleti uyutmayın yahu. fiyatlar üretimle düşer %30 faizle düşmez. !!

2.  Alıntı Originally Posted by 380v Yazıyı Oku
    Ankarada dahil yine akp ..(
    Gezici yapmis anketi..

http://m.ensonhaber.com/gezici-arast...im-anketi.html

yat.tavs. değildir.
    K.K olduğu sürece,akp devam...

3.  Alıntı Originally Posted by iboaga59 Yazıyı Oku
    K.K olduğu sürece,akp devam...
    Haklisiniz ne diyelim 9 secim kaybetti bir Allahın secmenide hesap soramadi,sonra AKP oy çaldı v.s. basit şeyler,kendimizi sorgulamiyoruz..

yat.tavs. değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    patlıcan fiyatı üretimle düşer. tüm üretimi durdur parayı kimeye verme. kimse üretmesin. patlıcan olur sana trüf mantarı 10.000 liraya bulursun.

milleti uyutmayın yahu. fiyatlar üretimle düşer %30 faizle düşmez. !!
    Üretim tam gaz devam ediyor..168 milyar dolar ihracat var şuan...

Şuan esnaf tantunici cifköfteci inşaatcı kesimlerine para akmıyor...Bunlar tüketim yapar, üretim değil..

3-4 sene sadece üretime para akıcak, bu yukarda saydıklarım avuclarını yalıcaklar malesef..

O yüzden yüksek faizler 2-3 sene daha sürücek...Ki gereksiz yerlere para akmasın diye...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,451
     Alıntı Originally Posted by Occhiali Yazıyı Oku
    PPO(50,200) indikatörü ile 2009'dan beri oluşan "death cross"ları işaretledim.

Teşekkürler

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Üretim tam gaz devam ediyor..168 milyar dolar ihracat var şuan...

Şuan esnaf tantunici cifköfteci inşaatcı kesimlerine para akmıyor...Bunlar tüketim yapar, üretim değil..

3-4 sene sadece üretime para akıcak, bu yukarda saydıklarım avuclarını yalıcaklar malesef..

O yüzden yüksek faizler 2-3 sene daha sürücek...Ki gereksiz yerlere para akmasın diye...
    SENİN üretim yapıyon dediklerinde zorlu yu koçu sabancıyı zengin eder başkasını değil
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

7.  Alıntı Originally Posted by 380v Yazıyı Oku
    Haklisiniz ne diyelim 9 secim kaybetti bir Allahın secmenide hesap soramadi,sonra AKP oy çaldı v.s. basit şeyler,kendimizi sorgulamiyoruz..

yat.tavs. değildir.
    Slogan siyaseti yapıyorlar...ve o kadar belliki talimatla yönetilen bir parti oldukları...bu dolar ve enflasyon sarmalına giren ülkede iktidar altarnatifi olarak görünmüyorlar,ben olacamşu anda reisin tozunu atardım...

8.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    SENİN üretim yapıyon dediklerinde zorlu yu koçu sabancıyı zengin eder başkasını değil
    Bu dediğin adamlar Türkiye'ye para kazandıran adamlar...Katma değerli ihracaat yapıyorlar...

Tantunici, çigköfteci ve iki inşaat yapmakla ekonomi olmaz...Bunlar kof işler...

Reis son 2 yıl secimleri kazanmak için bu kesime bi rüya yaşattı...Şimdi uyanma zamanı bi 20 sene daha böyle günleri göremicekler...

Teknoloji üreten kazanır..Cocuklarınıza iyi eğitim verin, yoksa ac kalır...

Sayfa 925/1000 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •