Sayfa 925/1004 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935975 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Cıty zirveye oturdu
    1.662k ile.

2. Hisse bulmakta zorlanan arkadaşlar keko'nun peşine takılabilir
    bunu bir kaç topikte yazdım
    arsanda da yazdım.
    Merttir içi dışı birdir, bildiği gördüğü hiç bir şeyi esirgemez.
    Arkasına takılan çok olduğu için düşük sermayeli hisselere gittiği zaman hisse kolay kolay eksi yazmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Hisse bulmakta zorlanan arkadaşlar keko'nun peşine takılabilir
    bunu bir kaç topikte yazdım
    arsanda da yazdım.
    Merttir içi dışı birdir, bildiği gördüğü hiç bir şeyi esirgemez.
    Arkasına takılan çok olduğu için düşük sermayeli hisselere gittiği zaman hisse kolay kolay eksi yazmaz.
    Arada bakıyorum ben şahsen , Sen de öylesin dostum şahsen tanimasam da dürüst adamı km lerce öteden tanırım .

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Arada bakıyorum ben şahsen , Sen de öylesin dostum şahsen tanimasam da dürüst adamı km lerce öteden tanırım .
    güzel düşünen güzel görür dostum.

5. Bu arada duckduck&go halka arz ediliyormuş ben sembolik bir miktar almak istedim bizim danışman minimum 20k dolar la işlem yapılabilir dedi WhatsApp rezaleti akabinde füze gibi gidebilir ben sembolik alacaktım ama heryerde bu büyüklükte mi işlem yapılır bilmiyorum zamanında 10 12 yıl önce 100 dolarlık bitcoin al diyen arkadaşlarımla şimdi hesap yapıyorum da , bu hisse tabii öyle olmasada bı 500 dolar alıp 10 yıl bakmazdim yapabilsem arabanın tamponunu ezdim deyip sokağa atarım artık ilgilenenlere duyurulur .

6. herkese selamlar arkadaşlar..umk dostumun ısrarları ile sizlere bir selam vermeye geldim...burada böyle bir topik olduğunu bilmiyordum..bu arada benim hakımdaki düşünceleriniz için de teşekür ediyorum...topiği biraz okumak istiyorum...içeriğini çok merak ettim...güzel bir yere benziyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Tekrardan hosgeldiniz abi odanin adina takilmayin, ayni zamanda hisselerle alakalı çok güzel paylasimlarda mevcut burada.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    herkese selamlar arkadaşlar..umk dostumun ısrarları ile sizlere bir selam vermeye geldim...burada böyle bir topik olduğunu bilmiyordum..bu arada benim hakımdaki düşünceleriniz için de teşekür ediyorum...topiği biraz okumak istiyorum...içeriğini çok merak ettim...güzel bir yere benziyor...
    Aleyküm Selam merhabalar hoşgeldiniz sizinle ilgili düşüncelerimiz ve koçari üstadın da ifadeleri doğru olanın açıklanması diye düşünüyorum
    saygılar

Sayfa 925/1004 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •