Sayfa 93/348 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 2779 madde; 737 - 744 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Uzun yatırımcı = honky

Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Bi tutarlı ol. Geçmiş dediğin;

Honky, Şubat 2021. Alcar bedelsiz gelebilir, 10 TL temettü verebilir! Alın, dalın anlamına gelir. Hisse o zaman ucuz mu idi? 518 TL Kapanış.

Honky, 21 mayıs 2021 alcar pahalı, satın!!! 333 TL

Zaten hiçbir zaman ucuz diyen olmadı. Maçaları yiyorsa 200 ve altına düşürsünler...(Borsa bazında büyük kriz olmazsa) Tüm Portföyü kaydırırım. O uzun sürüngenin 3-5 bin lot muhabbeti varya, çarpı 2 katı ile gerçek olur...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. Bu uşağın dediği yani ağa babalarının emrettiği gibi görülecek ise 200 ler buyursunlar biz buradayız 15 de de burda idik hep oyun hep tuzak yazık çok yazık...

3. O sattı dahada aşağıdan almak için kağıdın düşmesini istiyor
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    10 şubat 2021 hisse fiyatı kapanış rakamı 518 TL. Yorumu olan var mı? Bugün satın diyen honky yorumu! (uzun sürüngen yani)

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Özelden yazışıyorsunuz galiba konya topiğinde de aldığı cezayı size söylemiş...Sizde topiğinde paylaşmışsınız. Yoksa hakan60100=honky=uzun yatan mı?
     Alıntı Originally Posted by hakan60100 Yazıyı Oku
    O sattı dahada aşağıdan almak için kağıdın düşmesini istiyor

Alıntı Originally Posted by ha gaYreT Yazıyı Oku
    Özelden yazışıyorsunuz galiba konya topiğinde de aldığı cezayı size söylemiş...Sizde topiğinde paylaşmışsınız. Yoksa hakan60100=honky=uzun yatan mı?
    Hakan bey dostumdur
    Ben ricada bulundum benim yerime bir defa mesajlara karşılık verdi kendisi
    Evet konya da 170 de iken 5000 olacak dedim
    Yönetim tarafından ceza aldım o tarihte saçma sapan fiyat diye şikayet almıştım ceza yedim
    Allah a şükür 1700 leri gördü
    Şimdi 900 lerde
    170 220 300 lerdetken her gün 5000 yazınca tahta sahibi burada beni cezalandırdı.o tarihlerde hep yazdım ama kalkıp da 1700 lerde iken yazmadım.primli hisse önermem kimseye

Alcara gelince ters kagittir.yaklanirsaniz moraliniz bozulur benim olduğu gibi.
    Ha iyi şirkettir temettü verir.bak Petkim misli misli kar yazdı zırnık dagitmadi bu sene
    Bu verilere dayanarak bu alcar elinizde patlar diyorum sadece.
    Hisse sayisi ister 1 milyon olsun isterse 1 milyar tahta sahibi istemezse 1 kademe gitmez.goturumezsiniz.
    Alcara gelince tekrar Ford Ege profil sabancı koç vb birçok hisse pd dd si yarı fiyatına sudan icuuz olanlar var adalarında

Hatta ASELSAN sudan ucuz halde iken on misli artmış hissede beklemek hatta pozisyon almak âkil işi değil.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Zaman kimi haklı çıkarır görürüz.insallah ben yanılirim siz kazanırsınız dostlar
    Suphelenmekte haklısınız patronun adamı spek adamı her şey olabilirim ama ben kimseye çalışmam.ben honky honky 🐶 köpeğimin adı
    Burnu iyi koku alir
    Ytd

Alıntı Originally Posted by hakan60100 Yazıyı Oku
    O sattı dahada aşağıdan almak için kağıdın düşmesini istiyor

Hakan bey sattım tekrar alma niyetim yok açıkçası ha sert düşer de tepki verecek olursa o başka ama uzun vadeli tövbeliyim alcara.
    Ayrica
    Borsada aynı hareket iki defa olmaz.
    Tüm dar hisselr üç beş misli artmış iken bu da onlara uydu.hepsi bu başka bir neden yok.
    Bak halka arzlar örneğin üç beş tavan oluyordu şimdi bırak tavanı artı bile kapatamiyor artık
    Aydem gwind vs.
    Her neyse size bol bol kazançlar
    Ytd

Alıntı Originally Posted by ha gaYreT Yazıyı Oku
    Özelden yazışıyorsunuz galiba konya topiğinde de aldığı cezayı size söylemiş...Sizde topiğinde paylaşmışsınız. Yoksa hakan60100=honky=uzun yatan mı?
    Sosyal medyadan yazistik evet ama aynı kişi değiliz bdostum

8. Sattığınız almayı düşünmüyorsaniz ne işiniz var? yaa yeter be bıktık senin gibi adamlardan,iyilik de istemiyoruz,git başka topiklere..

Sayfa 93/348 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •