Sayfa 931/999 İlkİlk ... 431831881921929930931932933941981 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,441 - 7,448 arası.

Konu: Viop - XXV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
    şey 7,90 a dayandı yine.
    ne yapılırsa yapılsın yapılan seçilen her tedbir ya da girişim çok kısa etki gösterip şeyi bir kaç kademe aşağı çekse de sonra hiç bir şey olmamış gibi tekrar ayağa kalkıyor.

ama olsun ya parolamız nedir? "dolara bakmıyoruz" asdas
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

2. Kesin, ama ne zaman
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    katil olay mahalline (144.025) geri döner mi acaba?
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Artık her sabah 5-10 bin puan yukardan shortlar yazılır
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

4. Grafikler rezil oldu evet ama matriks in daha önce böyle barları sildiği oldu mu? Yoksa kalacak mı böyle?

5. o islemler ıptal olmazsa bar sılınmez... nıye sılsın adamlar ıslem gormus rakamı...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

6.  Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Artık her sabah 5-10 bin puan yukardan shortlar yazılır
    Aynen.

Ama ben hiç bir zaman açılışta emirlerimin gerçekleştiğini görmedim..açılıştan 1-2 sn sonra ancak..o yüzden emir yazmayla uğraşmayacağım şahsen
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7.  Alıntı Originally Posted by Rethy27 Yazıyı Oku
    Grafikler rezil oldu evet ama matriks in daha önce böyle barları sildiği oldu mu? Yoksa kalacak mı böyle?
    26 Ağustos 2019
    dolardaki duruyor

8. Birilerinin şortları stoplandı diyebilir miyiz ?

Sayfa 931/999 İlkİlk ... 431831881921929930931932933941981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •