Sayfa 937/1000 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,489 - 7,496 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1. Şu an CDS

--Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bunu bilmek zor. Tabi sürekli alım yapanın da toplam yıllık hacmi yüksek olması gerekebilir. Bilemiyorum.Ayrıca sürekli alım yapan bir yatırımcı da aynı kağıdı almalı ve tek sefer bir alım yapan ile o gün ve saatte alımlar çakışmalı. Denk gelmesi zor. Ancak CDS çok aşırı bir sıçrama gerçekleştirirse (örneğin 800-1000 arası) ve bu durumda bazı yabancı yatırımcılar kol kesme kararı alırsa o zaman bu tür kağıtların likiditesi artabilir. Ama öyle bir durumda da daha büyük yatırımcılardan bize kalır mı orası da soru işaret.
    Şu an temiz fiyat 94.50 , bu fiyata yakın bir teklif olacak mı bakmak lazım.
    XS2468421248-ISTNBL için konusuyorsanız bugün YKB fiyat istedim dönüş olursa fiyatı yazarım.

3. Güncel cds 714.34 saat (12:05 itibariyle)
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    XS2468421248-ISTNBL için konusuyorsanız bugün YKB fiyat istedim dönüş olursa fiyatı yazarım.

Teşekkürler Garantiye sordum, 200.000 nominal altı bizde işleme açık değil dedi. 200.000nom için de stokta olmadığı için fiyat veremiyoruz dedi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

5.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    İş yatırım eurobondları virman yapabiliyor. Aslında IBKR de de bu şekilde bir yapı olsa ve belirli bir süre alım yaptıktan sonra biriken kıymeti herhangi bir bankaya virmanlayabilsek çok faydalı bir platform olabilirdi.

Garanti bankası eurobondu virmanladığımızda hesaba geçirebileceğini söyledi. IBKR'den alıp belirli bir meblağ üzerini bir türk bankasına virmanlamak mümkün olmalı.

Deneyen ya da soran oldu mu?

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    İş yatırım eurobondları virman yapabiliyor. Aslında IBKR de de bu şekilde bir yapı olsa ve belirli bir süre alım yaptıktan sonra biriken kıymeti herhangi bir bankaya virmanlayabilsek çok faydalı bir platform olabilirdi.

Garanti bankası eurobondu virmanladığımızda hesaba geçirebileceğini söyledi. IBKR'den alıp belirli bir meblağ üzerini bir türk bankasına virmanlamak mümkün olmalı.

Deneyen ya da soran oldu mu?
    İş yatırımdan aldığım eurobondu vakıfbank hesabıma atabilir miyim? Masrafı ne kadar olur.

7. EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    İş yatırımdan aldığım eurobondu vakıfbank hesabıma atabilir miyim? Masrafı ne kadar olur.
    Yaklasık uc ay once Tebden Akbanka gecirmistim masraf olmadı. Aynı gün gecmişti hesaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 937/1000 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •