Sayfa 937/999 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 7,489 - 7,496 arası.

Konu: Viop - XXI

1. SODA da güzel arbitraj vardı, bakalım SODA da satan geri mi alacak yoksa aşağıya mı gönderecek.

Kolay para imkanı olunca insan çekiniyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Vestel son fiyatlar kapanın elinde kalıyor boğa kırmızı don arıyor bilginize bu andan itibaren 17.75 altında her noktadan alınır herkese bol kazançlar esen kalın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    16 mart 2019 rte ayasofya için ne diyor...yan tarafta sultan ahmet var oraya gidin diyor...bu işin bir de siyasi boyutu var diyor...yani camii yaparsak yaptırım yeriz v.s. demek istiyor...bu oyunlara gelmeyelim diyor...

aradan 1 yıl gibi bir zaman geçiyor ve ayasofya camii oluveriyor...ilginç...

gündemin değişmesi gerekiyordu ekonomi malum pek parlak pek mükemmel...gündem ayasofya 1 aydır...

https://video.haber7.com/video-galer...fya-aciklamasi

4.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    Ekgyo da ki tüm shortlari kapadım allah bereket versin.
    Ons altında artık 1.800 $ a dogru bir düzeltme beklentim var. Ağustos vadelisine 1.895 $ seviyesinden short yaptım hayırlısıyla
    Allah utandırmasın.
    üstad ekgyo acele etmişsin bence, 28 altı şır şır moduna gidebilir

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,664
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    üstad ekgyo acele etmişsin bence, 28 altı şır şır moduna gidebilir
    Az a kanaat etmeyen çoğu bulamaz.
    Allah bereket versin deyip elden çıkartmak lazım.
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

6. qnb tavı süpürüyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    Az a kanaat etmeyen çoğu bulamaz.
    Allah bereket versin deyip elden çıkartmak lazım.
    Dogru diyorsun, kâr cebe yakışır, hayırlısı olsun. ben fikrimi yazdım olur olmaz zaten bilemem

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

8. 22/6/2013 tarih ve 28685 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren VII-128.1 sayılı Pay Tebliği (Pay Tebliği)’ne payları borsada işlem gören ortaklıkların pay sahiplerine yönelik bilgi formu düzenleme yükümlülüğünü düzenleyen 27 nci maddenin eklendiği “Pay Tebliği (VII-1281.)’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ (VII-128.1.d)†Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Pay Tebliği ne eklenen 27 nci madde ile;

1) Payları borsada işlem gören ortaklıkların herhangi bir on iki aylık dönemde sermayelerinin yüzde onunu aşan pay satışlarının;
    a) İlgili ortaklıkların sermayesinin yüzde yirmisinden fazlasına tek başına veya birlikte hareket ettikleri kişilerle beraber doğrudan sahip olan ya da
    b) Yönetim kurulu üyelerinden en az birini seçme veya genel kurulda aday gösterme hakkını veren imtiyazlı paylara sahip olan,
    ortaklar tarafından borsada gerçekleştirilmesi öncesinde, Kurulca esasları belirlenen pay satış bilgi formu düzenlenmesi ve bu formun satış öncesinde Kurulun onayına sunulması,

2) Borsada işlem gören nitelikte olmayan ve herhangi bir on iki aylık dönemde sermayenin yüzde onunu aşan nitelikteki payların, ilgili ortaklar tarafından borsada işlem gören niteliğe dönüştürülebilmesi için Pay Tebliği’nin 15 inci maddesinin birinci fıkrası kapsamında Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş.’ye yapılacak başvuru öncesinde de, Kurulca onaylanan bilgi formunun Kamuyu Aydınlanma Platformu’nda ilan edilmesi,

öngörülmektedir.

Diğer taraftan, Pay Tebliği’ne eklenen 27 nci madde kapsamında düzenlenmesi gerekli olan pay satış bilgi formuna ilişkin “VII-128.1 sayılı Pay Tebliği’nin 27’nci Maddesi Kapsamında Gerçekleştirilecek Pay Satışlarında Kullanılacak Pay Satış Bilgi Formu Formatı ve Hazırlanmasına İlişkin Kılavuz†(Format ve Kılavuz) hazırlanmıştır.

Sayfa 937/999 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •