Sayfa 944/975 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,545 - 7,552 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. toplamak diye bir derdi olsa bedeli ve bedelsiz bu kadar saçmazdı ortalıga kagıdı...
    halka arz gibi birşey yaptı iştahla bekleyen yeni sineklere(reklamı güzel yaptı bir yılda bilançoya bak bee diyene verdi)
    düşünüyorum seslice şu an tahtacının maliyeti 1 lira ise 9 lira değerinde kagıda sahip belkide istediği yerden verir verdirir direksiyonda olan tahtacı.

kagıdın toplu oldugunu 1-2 güne kadar tekrar alım yapabilirmiyime bakıyorum.yeni sineklerden biriside tekrar ben olayım

al-sat değildir.

2. bölündügü yerden de %10 eksi yazdı yani %45 düştü...
    demekki neymiş ben seni buradan da almam...mal veriyorsun bence...
    5,50 den veren çakalları bile terse getirdin adamlar 4,50 lerden tekrar mallandı birçoğuda %35 bedelsiz düşüşünden aldı oradan bile %10 eksi yazdın ; yuh tam bit yavrusu çıktı tahtacı...çok tehlikeli bu tahta bence ocak söndüren cinsinden.,

düşünsenize 5,50 den alan bir ky belini dogrultamaz %19 banka faizide kaçtı...5,50 den satan köşe oldu bence...herkese umut pompaladılar yok 10 yok 20 en komigi 100 olacak diyen bit yavruları bile vardı çeşitli sosyal medya hesaplarında...bir çizgi çizen oltaya taktı küçük yatırımcıyı...birde üstüne deli muazzam bir bilanço ...birde"patron çıkıp bedelli almayan olursa %200 hepsini ben alırım" dedi ve belki aldı ama algı ile 5,50 lerden belkide o çaktı bilinmez...piyasa da dile düşen bir kagıttan uzak durmak farz oldu artık kulagımıza küpe olsun...hop hop yapıp kucaga bıraktılar...para nerde kagıtta kagıt nerde patronun şirketinde şirket nerde yandı kül oldu

bu prinç daha çok su kaldırır ...tahtacı isteyene istediği yerden istediği kadar kagıt veriyor görünüş bu 3 aydır cümleten geçmiş olsun malesef benim gördüğüm şu an bu dışarıdan...

ALIM YAPMAM ALANA DA MANİ OLMAM...

al-sat değildir.

3. hdfgs2.jpg
    Teknik olarak
    Rsi negatif uyumsuzluk ayrıca trend altında işlem görmesi
    2.96 altı kapanış sıkıntı!

4. umarım hayırlısı olur fakat teknik belirten arkadaşın dediği hoş olmaz ky için...o grafik çalışırsa yanar keten helva halka arzın kralını asıl orada yapar bence %200 bedelli(1 lira maliyetli) ve %35 bedelsizi elinde kalanıda verirmi bilemem bu kadarınada cesaret edemez herhaldeben ufak ufak 2,94 alış yazdım vermedi ...herkes için hayırlısı umarım herkes kazanır...

al-sat değildir.
    Son düzenleme : mahal; 27-05-2021 saat: 13:30.

5. Endeks salarsa sağlam düşecek gibi bir hali var.

6. çok az bir miktar 2,94 alış emrim gerçekleşmiş

al-sat değildir.

7. hdfgs4.jpg
    Teknik olarak, grafikte de göründüğü gibi OBO formasyonu mevcut (3.30 üstünde kapanış yapamadıkça ,formasyon geçerliliğini korur)
    20günlük ortalama 50 ve 100 ü aşağıya doğru kesti (sıkıntı)
    Yarın zorlu bir sınav verecek gibi, ya da o sağ bölgede biraz oyalanabilir.

8. her sabah artık tabana alış girmek farz oldu benim için ölçülü kademeli bir şekilde tüm cephaneyi harcamadan

uçan kaçan birşey yok artık herkesi kervana kattı çöle sürdü tahtacı sonu hayır olur umarım inşallah diyeyim.artık işimiz inşallaha maşallaha kaldı ne teknik ne karlılık ölçülebilir hiç bir veri cevap oluşturmuyor.

al-sat değildir.

Sayfa 944/975 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •