Sayfa 944/1000 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,545 - 7,552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Sağlık Bakani : Aşı tedariki ile ilgili olarak daha önce paylaştığım bilgilerde elimizdeki en iyi tedarik şartlarını en hızlı şekilde milletimizin hizmetine sunma gayretindeyiz demiştim. İki aşı türü şu an aktif olarak kullanılmakta ve bunların sayısını artırmaya yönelik çalışmalar da devam etmektedir. Çok yakında Sputnik V aşısının da devreye gireceğini belirtmek isterim.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sağlık Bakani : Buradan bir kere daha açıkça ifade edeyim: Üzerimdeki sorumluluğu siyasete malzeme etmedim, edilmesine de müsaade etmeyeceğim. Birileri Bilim Kurulumuzu dahi hedef alarak bilime saygısının olmadığını saldırganca haykırsa da bu duruma siyasi bir karşılık vererek parçası olmayacağım. Topluma örnek olması gerekenler memnun olmadığı, kategorik olarak karşısında yer aldığı her şeye pervasızca saldırma hakkını kendinde görmemeli. Bu yaklaşım hakikatle yüzleşince son bulmalıdır. Gündem ve mücadelemiz sadece ve sadece vatandaşlarımızın sağlığını, huzurunu ve refahını korumaktan ibarettir. “İnsanlar ölüyor bunlar izliyor” demek önce bilim insanlarımıza, sağlık çalışanlarımıza, hasta yakınlarımıza, kurallara uyarak mücadeleye katılan tüm vatandaşlarımıza hakaret etmektir. Başarıyla yürütülen çalışmalar kimseye siyaseten kayıp yaşatmaz. Mevcut yönetimin mücadelede başarılı olmak için gayret etmesi yönetime karşı siyasi hesapları olanları öfkelendirmemeli.

Unutulmamalıdır ki öfke gelir göz kızarır, öfke geçer yüz kızarır.
    Bilimin gücüne ve insanımızın irfanına güvenin''

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Koca: Vaka sayılarındaki artış hızı azaldı. Bundan sonra kısıtlama ve tedbirlere uyumla vaka sayısı düşecek- AA
    Adam tüm ülkenin gözünün içine baka baka yalan söylüyor,şu an bir kabus filmini canlı çekiyoruz,el içi kadar ilçede yoğun bakım yatağı kalmadı,3 hasta acil serviste entübe edilmeye çalışılıyor,güler yüzlü bakan tam kapanma istenmesin diye vaka sayıları düştü diyor....

İran'da yaşayan Peri Şahbaz (69), koronavirüs salgını döneminde ülkesinde aşı yaptıramadı. Antalya'nın Alanya ilçesinde yaşayan müzik öğretmeni oğlu Siyaveş Shahani'nin (49) yanına gelmeye karar veren Şahbaz, Türkiye'ye ulaştığı 20 gün içinde Covid-19 aşısı yaptırdı. Şahbaz, "20 gün önce geldim, bu süre içinde hem ikametimi verdiler hem de aşı oldum. Dünyanın her yerindeki insanlar gönül rahatlığıyla Türkiye'ye gelebilir. Gelip baksınlar, Türk halkını görsünler. Ben Türkiye Cumhuriyeti'ne çok teşekkür ediyorum. Ülkemin yapmadığı aşıyı yaptılar" dedi.

https://www.dha.com.tr/yurt/iranda-y.../haber-1822686

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5. Batan kripto borsasının CEO'su lise mezunuymuş yuh be arkadaş. Ulan bunlar bu kapasiteyle bu işlere nasıl kalkışıyorlar ya.

Site üzerinden yazıp sildiği mektubu da okudum. Eleman kendisi iyi niyetli olsa bile boyunun kapasitesinin çok üzerinde işlere bulaşmış. Batıp gidenlerin çoğu da böyle batıyor. Takımdaki bir çürük elma, hırsız bütün organizasyonu p*ç eder.

CEO'su lise mezunu olan işletmenin müdürünü çalışanını siz düşünün yani o hesap.

**adam lise terkmiş lise mezunu bile değilmiş :D
    Son düzenleme : Patrick Bateman; 22-04-2021 saat: 18:41.

6. Lise terk girişimci
    2 milyar dolar.. 400 bin vizyoner..
    başarılı denebilir.

z kuşağı oldu zank kuşağı..

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Batan kripto borsasının CEO'su lise mezunuymuş yuh be arkadaş. Ulan bunlar bu kapasiteyle bu işlere nasıl kalkışıyorlar ya.

Site üzerinden yazıp sildiği mektubu da okudum. Eleman kendisi iyi niyetli olsa bile boyunun kapasitesinin çok üzerinde işlere bulaşmış. Batıp gidenlerin çoğu da böyle batıyor. Takımdaki bir çürük elma, hırsız bütün organizasyonu p*ç eder.

CEO'su lise mezunu olan işletmenin müdürünü çalışanını siz düşünün yani o hesap.

**adam lise terkmiş lise mezunu bile değilmiş :D
    James bond filmlerinde üç kuruş için koca örgüt kurup adada köpekbalığı yetiştiren mi ararsın. Gizli deniz altı üstü kuran mı ? Altından araba yapıp, şapkasına testere takan mı ? O elemanların yemesi içmesi, sgksı
    Hepsi boşmuş. Teknoloji herşeyi bozdu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8. Çok güncel olmasa da hatırlayalım;

https://www.reuters.com/article/turk...-idUSKBN2BF1A5
    ytd..

Sayfa 944/1000 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız