Sayfa 949/1001 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,585 - 7,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Anne sütünden bebeğe geçiyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Yok o gene RNA
    Ben dna dan bahsediyom
    O geçer
    Çok eyi bi hastalık olan eyidis te geçiyordu ana südünden o ayrı sindi
    Baba sütünden bahsediyoz burda yani ))))
    direkman dna sarmali kodluyup gönderiyongu ya aha işte u
    Gerci bunu biliyolardir
    O yarasalari test etmislerdir
    Onlarda memeli
    İnsanda ne degiscek
    Alakaya maydonoz ortak memeli özellikleri
    Ornek:
    Memeli hayvanda tek manipüle edemediğiniz şey inanç olsa olmasa farkmaz. vicdani şeyler . Tepkimeler yani
    Bi belgeselde
    dişi aslan öldürüyor geyiği
    Meğer geyik hamile yavru çıkıyo bikaç adım atıp ve ölüyo tabi o da anası geyik gibi
    Bunu gören öldüren dişi aslan yaptığı hata Mütevelli bi böğüruyo icin icin ağlıyor tarz diğer aslanlarida yaklastirmiyo ganimete yemelerini önlüyor yani ve bibucuk güne onunda bogurmekden cigerleri sönüp o da ölüyo
    Siz siz olun memeli gibi memeli olmuyun
    Kendinize zarar
    Kirokodil yada kertenkele tarz soğuk olmalı tepkiler
    Öyle
    Biraz zor ama çalışınca oluyo
    Çünki hayat bedeli noolsa ossun devam ediyo
    Life goes on amk
    Yani o yarasalarda ve belki bizlerde
    Bi deneyin parcalariyiz muhtemelli
    Puzzle da derler

3. https://m.haber7.com/ekonomi/haber/3...i-oldu?detay=1
    Yorumlar fena. Hemde bu yandaş sitede. Millet çakıyor onca sansüre rağmen..

Değerli kardeşim moruk o teorin doğru olsa hepatit B geçiren iki kişi bulurduk,anti hbs poz olurdu ikisi de misal ,çocukda antihbs poz olsaydı tüm çocuklara hepatit aşısına gerek kalmazdı di mi.Bir ara yani 20 yıl kadar önce, toplumdaki oranı yüzde 12 ye kadara çıkmış bir hastalık için enfes çözüm olurdu.Ama maalesef tek bir nesilde o bağışıklık aktarımı elbet hayal .Beyin jimnastiği açısından branşı tıp olmayan biri için güzel bir fikir yürütme elbet.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    https://m.haber7.com/ekonomi/haber/3...i-oldu?detay=1
    Yorumlar fena. Hemde bu yandaş sitede. Millet çakıyor onca sansüre rağmen..
    “çok mızmızsınız bir defa da şükür edin. hortumcular olsaydı iktidarda o yollar hava limanları s sanayi iha tiha gemi yapımı ak denizdeki gelişmeler pkk vb terörle müvadele olmazdı. Türkiye de ki gelişmeleri biraz görün de şüküredin”

Bir yorum daha var onu daha çok beğendim ve ekliyorum. Kullanılmayıp üstüne para verilen şey pahalıdır.

“Şimdi yorum yapanlardan çemkiren ve istemezükçü bir grup var ama ne yapalım onlarda bizim insanımız. Zorla kullandıran yok, alternatifi var hemde bedava. Yapanlardan ALLAH RAZI Olsun, olmayan şey pahalıdır.”
    O egeli ben değilim

6. Ben aslında olayı birazda şundan atmasyonlu yorumladim sayın abi
    Adam plazma ya bakıyo
    İyileşmesine iyilesmisim olmuş bitmiş ama geçmiş hasarı görüyor diye yazem dedim tutturamiyacagim belliydi olsun denedik olmadı gerçi ilerde azimle çalışıp onu da yapicaklardir çocuklar çünki kapital sistem akillanmiyo akillanana dek ugrascaklardir çünki zengininde bi şekilde kanının akdigi (yol yabdi gibi burdaki d ) görüldu. Zıt kutba cesaret geldi yani bi sekil öyle oldu
    Bu satırları şundan dedim
    Sermaye düşmanı yada sevicisi değilim ama
    Herkez kaliteli yaşıyor olabilmeli

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ben aslında olayı birazda şundan atmasyonlu yorumladim sayın abi
    Adam plazma ya bakıyo
    İyileşmesine iyilesmisim olmuş bitmiş ama geçmiş hasarı görüyor diye yazem dedim tutturamiyacagim belliydi olsun denedik olmadı gerçi ilerde azimle çalışıp onu da yapicaklardir çocuklar çünki kapital sistem akillanmiyo akillanana dek ugrascaklardir çünki zengininde bi şekilde kanının akdigi (yol yabdi gibi burdaki d ) görüldu. Zıt kutba cesaret geldi yani bi sekil öyle oldu
    Bu satırları şundan dedim
    Sermaye düşmanı yada sevicisi değilim
    Herkez kaliteli yaşıyor olabilmeli
    sptanıyor
    Geçmiş hasar demiyelim de hastalığa karşı bağışıklık sistemi antikor üretiyor,kanda saptanan şey o hastalığa özgü antikor .Zaten plazma tedavisi dediğin de bu,hastalık geçirmişlerin plazması hastalara veriliyor, mantığın tamamen doğru,keşke tek nesilde o kazanılan bağışıklık çocuklara aktarılabilse.

8. G Hablogroup bu bağışıklığı 26.000 senede kazanmış.

Virüs eşit davranmıyor derken, bu insanların ataları çok daha önceleri hem de yine Çin'den gelen salgınlar sebebiyle çok yüksek ölümlerle bu bağışıklığı kazanmışlar.

Bugün Batı Gürcü nüfusu sıtma ve bataklık gribine karşı dirençleriyle tanınır.

Yine 1918-1919'da 50 milyon insanın ölümüne sebep olan İspanyol Gribi de Gürcistan'da çok hafif atlatılmış.

26.000 yıl boyunca Çin'den gelen salgınlar; Kuzey Çin, Orta Kafkasya, Karadeniz ve Kırım yoluyla Batıya yayılmış.

Mesela 1346-1352'de Avrupa'nın yarısını, bir başka iddiaya göre %75'ini, bir iddiaya göre 25 milyon Avrupalıyı öldüren kara veba (bakteriyel) yine aynı yolu takip etmiş.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Sayfa 949/1001 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •