Sayfa 960/1043 İlkİlk ... 4608609109509589599609619629701010 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by Reaktör42 Yazıyı Oku
    Hocam sen bişey yazarsın diye öyle takip ediyoruz
    arada ilham geliyor yazıyorum .gece gece agyo gözüme çarptı uşak dikkatimi cekti kankası gsdho hareket etmiş buda eder ytd

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    arada ilham geliyor yazıyorum .gece gece agyo gözüme çarptı uşak dikkatimi cekti kankası gsdho hareket etmiş buda eder ytd
    Celik hocam, usak ve mendereste tahta biraz karıştı. Bunu neye yorumlu yorsunuz . Teşekkürler...

3.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocam, usak ve mendereste tahta biraz karıştı. Bunu neye yorumlu yorsunuz . Teşekkürler...
    çorba cok duru biraz karıştırmaları gerekiyor hareket edemiyorlar tahtalar sıkıştı beceriksizlere ceza verdiler becerikliler çorbanın eksikliklerini giderecekler ama fazlada zamanları yok önümüzdeki hafta dümene gececekler izlicez bakalım güçleri varmı yokmu ?

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    çorba cok duru biraz karıştırmaları gerekiyor hareket edemiyorlar tahtalar sıkıştı beceriksizlere ceza verdiler becerikliler çorbanın eksikliklerini giderecekler ama fazlada zamanları yok önümüzdeki hafta dümene gececekler izlicez bakalım güçleri varmı yokmu ?
    Bencede bu piyasada en ucuz kalmış kağıtlardan. Bu işlemler tahtayı güçlendirir. Teşekkürler...

5. cümleten iyi geceler

6. Iyi geceler . Allaha emanet ...

7. Hayırlı geceler Hocam..

8. S. A. Üstad lar iyi geceler
    Sizi çok geç buldum..
    Çelik comak üstad ayrıca paylaşım ve öngörülerin, herkesi cevaplaman ve ilgilendiğin için ayrıca teşekkür ederim. Geriye dönük yaklaşık 40 sayfa okudum çok güzel bilgi akışı var. Tüm site halkına da teşekkür ederim ki herkes saygı çerçevesinde çok güzel bir şekilde irtibat halindeler.

Sayfa 960/1043 İlkİlk ... 4608609109509589599609619629701010 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •