Sayfa 97/198 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 769 - 776 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. Kagit bugun guzel kapatdi iyiki dun satmisim ve sabah yerine koymusum.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. hahaha yenı gelen arkadaslar demıstık size bunlara guvenmeyın diye ele iyi verirler diye dün yazmıstım risk almayın diye batık şirket bu.. canınızı kurtarmaya bakın siz....

3.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Kagit bugun guzel kapatdi iyiki dun satmisim ve sabah yerine koymusum.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet cok guzel kapadı sabah hemen cevabı verdi sana yarın 1.15 den tekrar alırsın cıkabılırsen bugün

4.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    ben İzmirliyim....şirketide yerinide sahibinide iyi tanırım...burada yazıldığı gibideğil,,,,selim bey herkesten çok ister hisse gitsin...ama şirket maalesef borç sarmalına girdi....ve sermaye arttırımı ile can verdiler şirkete...daha iyi nasıl olur diye çabaları var...bence hisse çok iyi olmaya aday...bu hisse yaşar grubuna döviz girdisi sağlayan tek hisse ....biz güveniyoruz....
    O kadar iyi tanıyorsan deki yönetim gideri adı altındaki indiragandi ettiği cukkaları geri versin

adam olsun adam..

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

5.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    ben İzmirliyim....şirketide yerinide sahibinide iyi tanırım...burada yazıldığı gibideğil,,,,selim bey herkesten çok ister hisse gitsin...ama şirket maalesef borç sarmalına girdi....ve sermaye arttırımı ile can verdiler şirkete...daha iyi nasıl olur diye çabaları var...bence hisse çok iyi olmaya aday...bu hisse yaşar grubuna döviz girdisi sağlayan tek hisse ....biz güveniyoruz....
    Yazık millete gelgel yapın ben bu kan emicilerden yedigim kazığı kimseden yemedim uzak durun yaşar serefsizinin kağıtlarından .

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yav bi susun ne biçim yatırımcısına karizma çok biliyon batıl şirket maliyetine yakın madem çek git ne geziyorsun burda hepbolunsuz peki haftaya bu kağıt uçarsa ne yapacaksın zaten kağıt dibinde azaldım artırım bilen varsa tabii yoksa biri çıkar 50 kuruş der sizden kumarbaz olur b grubuna geçiş beklentimiz gevrek diyenler kalsın demeyenler kayboldun ve sussun ytd

7.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    Yav bi susun ne biçim yatırımcısına karizma çok biliyon batıl şirket maliyetine yakın madem çek git ne geziyorsun burda hepbolunsuz peki haftaya bu kağıt uçarsa ne yapacaksın zaten kağıt dibinde azaldım artırım bilen varsa tabii yoksa biri çıkar 50 kuruş der sizden kumarbaz olur b grubuna geçiş beklentimiz gevrek diyenler kalsın demeyenler kayboldun ve sussun ytd
    birader niye sinirlerin bozuldu hayırdır biz burdayız yıllardır sizin gibi yeni yetme kagıdı yenı almış degılız.. ver zararımıda cıkayım hadi. ya kagıt cıkmazsa dedıgın gibi 2,5 lara haftaya sen özür diliycen mi burdan?

8.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    evet cok guzel kapadı sabah hemen cevabı verdi sana yarın 1.15 den tekrar alırsın cıkabılırsen bugün
    Syn karizma eski oldugunuz için tecrübelisinizdir.Lütfen son 6 aylık ortalamaya göre bu kagıdın halka açık kısmının agırlıklı ortalaması 10milyon üzerinde kalıyormu?9.014.455 lot var piyasada son 6 aylık ortalaması bende 1,13 gözüküyor sizde eski oldugunuzu için bilirsiniz muhtemelen.cevaplarsanız memnun olurum.yani özetle 2 ocakta b grubu olmuyormuyuzu?

Sayfa 97/198 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •