Sayfa 97/297 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 2376 madde; 769 - 776 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bir de Dow ralliye başlarsa! O biçim olur.
    Şamdak ayısı.. ytd
    Şuan ki mum Şamdak ayısı sankim 😊
    Onların havacılarda petrolün düşüşünü kutluyor olabilir. Çin uçuşlara başladımi bilmiyorum ama havadaki sirkülasyon artarsa bilet fiyatlarında yükseliş olur, gerçi bizde pompaya yansıyordu genelde onlarda öyle birşey olmayacağı üzere y.disi hikayesine havacılıkla dönebilir. 2024 de normalleşme bekleniyordu küresel uçuşların normallesmesinde biraz geriye çekebilirler ama önce Çin önemli. Bizdeki havacılar neden ayristi dersek, maaleseftir sebebi bu kadar yabancının ülkeye girişi çıkışı sebepli pik yaptık. Ytd

Tabi birde en büyük kısım kargodan kaynaklı. Kargo merkezi gibiyiz.. ytd

3. sahole yaklaştıkça satış yiyor hisse. bari sahol de kalksa da bizim de önümüz açılsa

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    sahole yaklaştıkça satış yiyor hisse. bari sahol de kalksa da bizim de önümüz açılsa
    Holding tarafından bakınca evet öyle ama bunun sanayileri artık içerisinde olunca kıyaslamak garip geliyor. Bence güç farkı var şişede tork yüksek, güçlü motor, sadece beygirleri aynı kosturuyorlar. Şişe bluemotion teknolojisi var, saholda sadece direksiyon var, motoru, şanzımanı başka yerde.. ytd

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    ben sabah gazlayınca 42 olur bu deyip satış bile yazdım yani 40,9 dan shortlamak akıntıya kürek çekmek gibi olacaktı yapabilen varsa sıkı kumarbazdır
    Moza hc. 41,30 yazdım gonder dedim,eminmisin? dedi,yok dedim vazgeçtim. Bir yerlerim yemedi
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Moza hc teşekkürler at gözlüğü ile bakışımı değiştirdiğin için, Sağolasın.
    bişey yapmadım yahu. bu arada ben de beslerdeki yerli hisse oranını azalttım yabancı hisse ağırlık verdim dow mow artık gider herhalde cok dinlendi

Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    bişey yapmadım yahu. bu arada ben de beslerdeki yerli hisse oranını azalttım yabancı hisse ağırlık verdim dow mow artık gider herhalde cok dinlendi
    Hayırlı olsun, Dow 2 ileri 1 geri yaparda faiz gelişmelerine göre. Bence oradaki sürünen sektörlere bir gozgezdir fonlarda varsa. Mesela aal 60 centten 9 centte mı ne düşmüştü (2018 den beri ), veya başka sektörlerde vardır. ytd

8. Kardeşim senin esas sozlesmende saholu geçemez diye bir madde mi var acaba

Sayfa 97/297 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •