Sayfa 97/339 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 769 - 776 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Sn kazançkapısı burası cw enerji sen bu Doaş ını gidip kendi sayfasında yazsana niye ikide bir burada yazıyorsun hani cw yatırımcısıda değilsin
    Cvp hakkı doğdu ve verdim..insanların başka hisseler ile ilgili bilgi sahibi olmasının ne gibi zararı olabilir..
    Rahatsızlık verdiysem özür diliyorum..
    Bol kazançlar..

2. Onu dedim işte kendi sayfasında yazarsanız yatırımcısı bilgilenir enazından
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. CW ENERJİ
    GÜNEŞTEN ELEKTİRİK

444 20 02

4. https://twitter.com/Uc5Satir/status/...0fxEWrdDA&s=19

Bu haber doğruysa üretim maliyetleri için çok iyi bir haber, satış fiyatında düşüş olmadığı sürece direkt kar artışı olur.

5. Satış fiyatı daha sonra zamana yayılarak düşer eğer silikon fiyatlarındaki düşüş kalıcıysa satış fiyatının düşmesi de olumlu bişey şimdi herkes fırsat bu fırsat deyip güneş enerjisi yaptıracak yani ertelenmiş yatırımlar devreye alınır

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    https://twitter.com/Uc5Satir/status/...0fxEWrdDA&s=19

Bu haber doğruysa üretim maliyetleri için çok iyi bir haber, satış fiyatında düşüş olmadığı sürece direkt kar artışı olur.
    ülkemizde enflasyondan dolayı genelikle fiyatlar aşağı inmez..maliyetlerin düşmesi demek direk karın artması demektir...bunun en yakın örneğini goodyearda gördük...petrol fiyatları 120 dolardan 70 dolara düşünce plastik ve kauçuk hammadde fiyatları da aşağı indi ama lastik fiyatları aşağı inmedi...buda goodyearın çok güzel kar yazmasını sağladı...

hammadde fiyatlarında bu tür düşüş veya yükselişler doğrudan ilgili şirketleri olumlu veya olumsuz etkiler...bu tür konjöktür değişimleri gözlemlemek her zaman faydalıdır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ülkemizde enflasyondan dolayı genelikle fiyatlar aşağı inmez..maliyetlerin düşmesi demek direk karın artması demektir...bunun en yakın örneğini goodyearda gördük...petrol fiyatları 120 dolardan 70 dolara düşünce plastik ve kauçuk hammadde fiyatları da aşağı indi ama lastik fiyatları aşağı inmedi...buda goodyearın çok güzel kar yazmasını sağladı...

hammadde fiyatlarında bu tür düşüş veya yükselişler doğrudan ilgili şirketleri olumlu veya olumsuz etkiler...bu tür konjöktür değişimleri gözlemlemek her zaman faydalıdır...
    Doğru tespit. Türkiye de çıkan bir şey asla inmez

8. arkadaşlar kazançkapısı dostum borsa konusunda istişare ettiğim çok değerli ve çok eski bir dostumdur..dün benim de samimiyetime güvenerek burada bazı paylaşımlar yaptı...arkadaşımızın herhangi kötü bir niyeti yoktur..kendisi çok tecrübeli ve bilgilidir...yalnız borsada kazanmak için bazen bilgi ve tecrübe de yetersiz kalabiliyor...bazen piyasayı okuyabilmek ve kısmet en önemli etken olabiliyor...

geçmişte benim de kazanmadığım çok kötü dönemlerim olmuştur...o süreçte kazançkapısı dostum zaman zaman bana hiç kazanamıyorsun ,aldığın hisseden ben kaçarım diyerekten takılırdı... bazı zamanlarda da o kazanamıyordu ve benzer şeyleri ben ona söylüyordum..

yatırımcıların gerçekten de çok şansız olduğu ve kazanamadığı dönemler olabiliyor...nasip ve kısmete çok inanıyorum...bazen gerçekten de temel ve teknik bilgiler çok yetersiz kalabiliyor...piyasa bazen çok değişik algılar ile hareket edebiliyor...piyasanın nabzını iyi tutabilmek lazım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 97/339 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •