Onemli Gunler Banner
Sayfa 971/1000 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,761 - 7,768 arası.

Konu: Vıop XLI

1.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    DOAS'ın da alacak bir şeyi yok. 500 lota kademe kalkıyor
    Geçen hafta 75'den aniden 72'ye kadar bir verdi o günden beri çıkıyor..Aynı gün 76 kapattı..O esnada çok güzel mal düşürdü..
    Şimdi bir alımı yok
    DOAS değil de ODAŞ elektrik 3,21 fiyatı geçen aylarda bedelli olmuştu 1,30 filandı. Bugün hacimde önlerde, Özal'ların şirketi diye biliyorum.

Santral arıza yaptı vs haberler nedeni ile takip etmeyi bırakmıştım. Bir ara altın arıyordu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    DOAS değil de ODAŞ elektirk 3,21 fiyatı geçen aylarda bedelli olmuştu 1,30 filandı. Bugün hacimde önlerde, Özal'ların şirketi diye biliyorum.

Santral arız yaptı vs haberler nedeni ile takip etmeyi bırakmıştım. Bir ara altın arıyordu.
    Evet Çan'da termik santral yaptı ama döviz borcu fena..
    Geçen hafta bir grup girdi 2,80-2.90 aralığından..Trade yapıyorlar %10 aralığında sürekli.

3. O kadar cılız ki endeks şurada bir alıcı yakalasalar 1 dak içinde tüm devreler keser..

4.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    O kadar cılız ki endeks şurada bir alıcı yakalasalar 1 dak içinde tüm devreler keser..
    Alakası yok, istersen deniyelim.
    Uzun zamandır siftah yabmadıydık

2813 lönk

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. Sabahtan ortada haber yok biri sattı, o adam işi biliyor bence.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Alakası yok, istersen deniyelim.
    Uzun zamandır siftah yabmadıydık

2813 lönk
    Ben %100 senetteyim şu an yani duygusal değilim buradakiler gibi pozisyona göre konuşmuyorum
    Milleti Ereğli'de toplamışlar e o zaman diğerleri düşer mi düşmez çünkü herkes oradaysa kim alacak diğerleri?
    Ben de 3 farklı kağıt aldım rahatım..Düşmez değil düşemez.
    Bence deneme yani

7. Dünyadaki diğer bankalar faiz artırıyor, bizimkiler free-rider olarak durumdan istifade ediyor.

Türkiye'nin faiz indirip kaldırması ile petrol, demir cevheri vs fiyatı değişmez bence.

Bu tip işler yaygunlaşmasın diye büyük finansörler yardımcı olmuyor diye düşünüyorum, herifler CDS 800 ona göre diyor, notu da düşürüyor.

8. s.a arkadeşler

yettim defansa
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 971/1000 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •