Onemli Gunler Banner
Sayfa 976/992 İlkİlk ... 476876926966974975976977978986 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 7,801 - 7,808 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Forumu uzun zamandır hergün okuyan biri olarak mevduat dışı paylaşımlardan da çok yararlandığımı ve keyif aldığımı söyleyebilirim. Bu topic in bu kadar keyifli olmasının bir nedenin de bu paylaşımlar olduğunu söyleyebilirim. Sadece mevduat paylaşımı olsa tatsız tutsuz oluyor. Kendi adıma paylaşım yapan müdavimlere teşekkür eder, devamını dilerim. Örneğin dünkü paylaşımdan doktorumuzdan önemli bilgiler almış oldum, itirazlara anlam veremiyorum, bu kadar bencil olmayalım. Derdi sadece mevduat oranınolan tablodan güncel oranlara bakabilir zaten. Tecrübe paylaşımlarının paradan daha çok katkısı olduğu inancındayım. Sevgiler, saygılar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,496
     Alıntı Originally Posted by d.ricardo Yazıyı Oku
    O değil de bu dolar işi ne olacak? Böyle uçuşa devam eder mi sizce? Dudu hocam lütfen! Biliyorum ne diyeceğini.
    Bi sey olmaz..
    Millette para kalmadi dolar alacak.
    Ekonomi kuculuyor oradan da dolar talebi gelmez.
    Ee nasil gidecek bu dolar?
    Bir de hazir almis olanlar var 6.50 ortalama maliyet ile 1 senedor bekleyen ve para lazim oldukca benim gibi ufak ufak satan.
    Bu dolarlar da bozulacak yavas yavas.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bi sey olmaz..
    Bir de hazir almis olanlar var 6.50 ortalama maliyet ile 1 senedor bekleyen ve para lazim oldukca benim gibi ufak ufak satan.
    Syg,
    Devletin dövize ihtiyacı olmaz mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bi sey olmaz..
    Syg,
    üstat bu arada halk TL mevduatını da arttıramıyor sanki alım gücü düşüşünden sanırım, ondan kaynaklı da TL'nin değer kaybıyla beraber oransal olarak döviz mevduatı artıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Devletin dövize ihtiyacı olmaz mı ?

Qatar aklıma geliyor.

6. Teb marifetli ekstra 45 gün hoşgeldin almak için

Koşullar:

Müşterilerimizin aşağıda belirtilen 4 koşuldan herhangi 2 tanesini ilk 45 günlük hoş geldin döneminde eksiksiz olarak sağlaması gerekmektedir.

1. Banka kart: İlk 45 günlük Hoş geldin döneminde Banka kartı ile toplamda minimum 500 TL’lik POS harcaması yapılması

2. Otomatik Fatura Ödeme Talimatı: 01.04.2019 tarihinden itibaren yeni bir Otomatik Fatura Ödeme talimatının verilmesi ve hoş geldin döneminin sonuna kadar söz konusu faturanın ödemelerinin düzenli olarak gerçekleşmesi (Kampanyadan faydalanabilmek için otomatik fatura ödeme talimatının 90 günlük süre boyunca iptal edilmemesi ve otomatik ödemelerin düzenli olarak gerçekleşmesi gerekmektedir.)

3. Mobil Bankacılık: Hoş geldin dönemi boyunca her ay en az 1 kez Cepteteb Mobil Bankacılığa giriş yapılması

4. Kredi Kartı: Hoş geldin dönemi boyunca her ay ayda en az 1 kez kredi kartı ile alışveriş yapılması (Tutar koşulu bulunmamaktadır)

Yukarıda belirtilen 4 koşuldan 2’sini ilk 45 günlük döneminizde eksiksiz olarak yerine getirmeniz durumunda, 46. Gününüzde bankamız güncel hoş geldin faizine ek +0.50 % faiz oranı ile ilave 45 günlük hoş geldin dönemi elde edersiniz.

Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Forumu uzun zamandır hergün okuyan biri olarak mevduat dışı paylaşımlardan da çok yararlandığımı ve keyif aldığımı söyleyebilirim. Bu topic in bu kadar keyifli olmasının bir nedenin de bu paylaşımlar olduğunu söyleyebilirim. Sadece mevduat paylaşımı olsa tatsız tutsuz oluyor. Kendi adıma paylaşım yapan müdavimlere teşekkür eder, devamını dilerim. Örneğin dünkü paylaşımdan doktorumuzdan önemli bilgiler almış oldum, itirazlara anlam veremiyorum, bu kadar bencil olmayalım. Derdi sadece mevduat oranınolan tablodan güncel oranlara bakabilir zaten. Tecrübe paylaşımlarının paradan daha çok katkısı olduğu inancındayım. Sevgiler, saygılar...
    Doktorda oyle alelade degil
    Bildigin eski doktorlardan
    Kasilip durmuyor
    Canla basla yardim etmeye calisiyor sagolsun
    👏👏👏👏👏👏

8.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Qatar aklıma geliyor.
    qatarlılar digiturku satıyormuş .Trabzonsporu alacak diye hisse aldık zamanında dip yaptı ,krizde thy yi alırlar belki dedik ordanda verdiler aşağıya ..
    ne alacakları bi tutturusak voleyi vuracazda tutturamıyoruz

Sayfa 976/992 İlkİlk ... 476876926966974975976977978986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •