Sayfa 98/467 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 777 - 784 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    deniz bey 28.000 lotum var hepsini 0,45 ten vereyim size de ben de kurtulayım sizde...
    parası yoktur şimdi (?) o kadar al dediniz kem küm etti sonrada kimse hissesini vermemiş miş. amacı dava açmaksa parası yettiği kadar sembolik hisse alsın hepsini almasına gerek yok. Ne kadar insanlara faydalı olmayı seven tipler var. biri derki 25 lotum var ama adam dava dava gezer durur, birçok nick kullanarak kendi çapında balon söylemlerle işler çevirir, diğeri der ki elimde hiiiç lot yok sırf biz faydalanalım diye insanlık namına yazar yazar durur birde yol gösterir "Kardeşine" gerçek mağdur olan bizlerde dolandırıcıya kaptırdığımız paranın üzerine su içip gece gündüz beddua edip bir kaçımızda dava açıp felaket haberlerini alacağımız günü bekler dururuz yapacak başka bişeyimiz kalmadı çünkü.

2.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    deniz bey 28.000 lotum var hepsini 0,45 ten vereyim size de ben de kurtulayım sizde...
    sözümde ciddiyim ilk gelen alır. yok mu bu kardeşinizi bataktan çıkarmak isteyen, müjdattan intikam almak isteyen?

3.  Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    parası yoktur şimdi (?) o kadar al dediniz kem küm etti sonrada kimse hissesini vermemiş miş. amacı dava açmaksa parası yettiği kadar sembolik hisse alsın hepsini almasına gerek yok. Ne kadar insanlara faydalı olmayı seven tipler var. biri derki 25 lotum var ama adam dava dava gezer durur, birçok nick kullanarak kendi çapında balon söylemlerle işler çevirir, diğeri der ki elimde hiiiç lot yok sırf biz faydalanalım diye insanlık namına yazar yazar durur birde yol gösterir "Kardeşine" gerçek mağdur olan bizlerde dolandırıcıya kaptırdığımız paranın üzerine su içip gece gündüz beddua edip bir kaçımızda dava açıp felaket haberlerini alacağımız günü bekler dururuz yapacak başka bişeyimiz kalmadı çünkü.
    12-8-2017 mesajımdan bi cümle........

23- elimde hisse yok, dava açmaya sebebim yok......ama nasıl yeneceğimi biliyorum ( yüzde 99). geldik şurda sembolik hisse istedik, DELİRDİN...

size dememiştim o cümleyi. zaten sembolik miktar istediğimi belirtmişim...

hamza bey, bana 70 kuruştan hisse teklif etti, bende " müjdat la tanışmak için 70 kuruş vermek, benim gibi APTAL bi yatırımcının bile yapmayacağı bir hatadır demişim".

müjdat kardeşime, 370+28+28=426 bin lira kıyak yaptım. yol gösterdim. ne var ki bunda.

peşindende ekledim. TÜRK HUKUK SİSTEMİNDE her şey MÜMKÜN. sanki müjdat kardeşim biliyomuydu o yolu.....bilmiyodu tabiiki....

yukarda gösterdiğim şekilde, o cezadan yırtmak, türkiye de, 3-5 kişinin aklına gelebilecek bi yoldur, övünmek gibi olmasın. dava açmanız yetmez, nasıl dava açacağınızı bilmeniz lazım.

Müjdat kardeşimi, mahkemede paçavraya ÇEVİREBİLECEK tek kişi benim, bu forumda....ve sizler bana, 40 kuruşa sattığım hisseyi, 75 kuruşa, 2.5 liraya satmak niyetindesiniz.

kusura bakmayın sevgili genyh hissedarları, önerdiğiniz yol bana uymaz...
    Son düzenleme : deniz4837; 07-09-2017 saat: 14:06.

4. 1 lot bile virmanlasanız, bana yetiyodu dava açmak için.

Kimse virmanlamamış olabilir, ama ben " müjdat kardeşimle" mutlaka karşılaşacağım...
    Son düzenleme : deniz4837; 07-09-2017 saat: 13:57.

5.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    1 lot bile virmanlasanız, bana yetiyodu dava açmak için.

Kimse virmanlamamış olabilir, ama ben " müjdat kardeşimle" mutlaka karşılaşacağım...
    deniz bey durum böyle bana maliyeti 0,78 olan hisseyi 0,10 kuruşa verecek halim yok. bu gün istersen 0,45 ten verecem ama daha sonra sat dersen 0,75 ve üzeri olur düşün taşın karar senin ben zaten 28.000 lotu gözden çıkardım yok sayıyorum....

6. ve sizler bu davanın ceza davası olacağını sanıyosunuz..

niyetiniz " " ÜZÜM YEMEK" olsun, "BAĞCI" sizin yerinize " ÇALIŞIYO"...

7. Türk hukuk sisteminde herşey mümkün diyen sen müjdat kardeşini nasıl devireceksin acaba, sana 500 hisseyi gözü kapalı veririm para istemem, zaten batmış, ama yok vermem güven vermiyor balon konuşmaların

8.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    1 lot bile virmanlasanız, bana yetiyodu dava açmak için.

Ben 500 adet virmanlayayım.. Bilabedel.. Mesaj atın. Yarın yapalım..

Sayfa 98/467 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •