Sayfa 984/999 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,865 - 7,872 arası.

Konu: Viop - XXV

1.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    Esenboğa var (esen), bunu bana al dedi bı arkadaş çok az sayıda arzda verildi , bı kaç kurumdan işlem de kabul etmediler , bu kağıtta gidecek..ytd
    lakin vermediler arzda yeteri kadar..
    eş çocuk kuzen yeğen üstüne hesap açıp alanlar var. 5 tavan yapsa yaklaşık 600 lira kar etsen 10 hesapta 6000 tl. 2 aylık asgari ücret.

dnisi vardı 3 küsürden arz edildi şimdi 12 liralarda geziyor %300 net kâr neredeyse

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    dün BLOOMBERG de konuk fon yöneticisi dedi: artık, ne kadar zarar varsa; şirket o kadar pirimleniyor,dedi.

işte ! açığa satışın olmamasının gariplikleri.sahipleri istediği kadar yükseltir.eğer açığa satış olsa, AKLI SELİM BİRİ,bu şirket bu kadar etmez,der ve ters poz. alırdı..alıcı satıcı eşit fırsatlara sahipse; doğru fiyat oluşur.

bu iş, saçma sapan bir titan zinciri oldu.yatırım matırım değil.
    Açığa satış aktif edilse yan tahtalarda perişan ederler.
    Hükümet ekonomi bu kadar kötüyken bir de 600 bin yeni arkadaşı şu an biçtirmez

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aktif ederler alacaklarini aldilarsa duman ederler hemde yillardir yasayip ogrendik..borsada paramizmi var derler duserse dussun derler

4. Zaten uzun vadeli yatırım yapmıştım derler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,664
    Blog Entries
    6
    damat bugün bu lafı etti ; "İhracat treninin başına üretim lokomotifini getirerek, istikrar ve verimlilik vagonlarını milli ekonomi raylarına oturtuyoruz"

çok gereksiz uzun, çok gereksiz süslenmeye çalışılmış, çok gereksiz kelimeleri bir araya toparlama çalışması değilmi sizce de?

"en önemli önceliğimiz üretimdir" dese yeterli bence.

boşa kelime ısrafı ve cicili bicici gereksiz beyanatlar...

aç milet aç aç..
    fakirleşti millet..
    biraz o tarafa yoğunlaşılsa ne güzel olur aslında...
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

6.  Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    eş çocuk kuzen yeğen üstüne hesap açıp alanlar var. 5 tavan yapsa yaklaşık 600 lira kar etsen 10 hesapta 6000 tl. 2 aylık asgari ücret.

dnisi vardı 3 küsürden arz edildi şimdi 12 liralarda geziyor %300 net kâr neredeyse
    artık coluga cocuga hesap açma isini bitirdiler yanılmıyorsam. yatırımcı bazında tahsis yapılıyor halka arzlarda

654 : *14. Ağır Ceza Mahkemesi, Berbeoğlu'nun yeniden yargılanması talebini reddetti- NV

Bir kez daha Anayasa mahkemesi kararı yok sayıldı.

Anayasayı tanımamak demek darbe demektir.

Yatırımcıyı ikna etmeyi geçtim artık bu ülkede kimsenin anayasal güvencesi (can, mal, ifade özgürlüğü) kalmadı.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by describe Yazıyı Oku
    artık coluga cocuga hesap açma isini bitirdiler yanılmıyorsam. yatırımcı bazında tahsis yapılıyor halka arzlarda
    aynen işte, mkk kaydı tekil oluyor tckn gibi düşünün bu yüzden eş dosta ayrı hesap açıyorlar, herkese ayrı mkk olduğundan sorun olmuyor.

Sayfa 984/999 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •