Sayfa 984/996 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,865 - 7,872 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Naci kahvaltı yapıyor bitince uğrar bu tarafa

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Antidepresan ilaç kullanımı yüzde 9.6 arttı. İntiharlar korkutuyor

Salgın nedeniyle ekonomik kriz giderek derinleşti. Son iki ayda işini kaybeden ve geçim sıkıntısı yaşayan 95 yurttaş yaşamına son verdi. 2020 yılında 99 bin 588 esnafın dükkânı ve 40 bin 735 şirket kapandı, gerçek işsiz sayısı 10.7 milyona ulaştı. Bir hanede bir değil, birden fazla kişi borçlu.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/anti...utuyor-1815500
    memleketin %70 i hapçı oldu ya antideprasan kullanıyorlar ya uyku hapı yada ağrı kesici kas gevşetici
    benim korkum yakında esrar kokacıların ortalık yerde kullanmaya başlamaları hollandadaki gibi satan dükkanların her köşe başında açılması
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    memleketin %70 i hapçı oldu ya antideprasan kullanıyorlar ya uyku hapı yada ağrı kesici kas gevşetici
    benim korkum yakında esrar kokacıların ortalık yerde kullanmaya başlamaları hollandadaki gibi satan dükkanların her köşe başında açılması
    Sulu yok,kuru devam oyna....

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Geçen lüks bir arabanın fiyatına baktım,1.2 milyon falandı.Kilosuna baktım 1600 kilo civarı.Gümüş bazında 193 kilo gümüş parası.Yani sen demir,kumaş ,az bişi elektronik malzeme kullanarak bir şey yapacaksın ben bunun yaklaşık 6 kilosuna bir kilo gümüşü takas edeceğim.Ha altın bazında da 3 kilo altın.Olacak işler mi bunlar.
    Öyle de, örneğin bugün elimizdeki cep telefonundaki malzemeler mağara adamı zamanında da vardı.

Kum olarak, bakır olarak duruyordu.

5. 6,9999 barajı yıkıldı.
    Huuu acil müdahale.
    Defaaannns.

Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    Öyle de, örneğin bugün elimizdeki cep telefonundaki malzemeler mağara adamı zamanında da vardı.

Kum olarak, bakır olarak duruyordu.
    Yani vardı da tam anlıyamadım demek istediğinizi.Mağara adamı da onları duvardan alıp bmw mi yapıyordu.Sınırlı bir varlığa çok miktarda talep oluştu,fiyat artar ,benim dediğim bu.Yani elektrikli araç dünyasına geçiyoruz,rüzgar tribunleri her türlü elektronik cihaz mevcudun kat ve kat üstünde maden talebi yaratacak,bu da fiyatları artıracak.Arguman bu, sizinki ne.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Birgün şehir merkezine gitmek için tramvay durağında beklerken yaşlı temiz yüzlü bir amca gördüm. Kolunun biri yok. Benim de kesemedigim nöropatik ağrı var. Amca da varmı böyle bir ağrı ne yapıyor diye sordum. Benim kullandığım ilaci hapcılar kafa yapmak için kullanır. Amca benden o ilacımi istedi. Bizim temiz nur yüzlü amca da eroin esrar uyuşturucu ne varsa hepsi var. Kolunu da kavga da kesmişler. Buda adamın kafaya balta ile vurmuş.

8.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    tekalifiye milliye

bideni yanına alarak!
    kafaya bak.

gomonistlerin alayını kınıyorum
    o lafa bi şey dememişsiniz ya.
    Tekalifiye milliye yi bu adam öylesine mi konuştu. Biden bunu istemiyor buda gitmek istemez.

Sayfa 984/996 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •