Sayfa 984/993 İlkİlk ... 484884934974982983984985986 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 7,865 - 7,872 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    şu yuvarlak çekirdekleri olan anavatanı amerika kıtası olan bitki değil mi o?
    hani melemen mi menemen mi deyu kavgası olan ?
    o fiyatlar ne öyle.Zabıtaya filan değil direk polise git şikayete soyuyorlar bizi diye.
    10 kilo marketden alıp 300-400 vereceğinize Adana ya gelin bekleriz .Kebabın yanında ezme domates ,söğüş domates,kızarmış közde domates zaten 1 kg domates var yaw

y.t.d.
    metropollerde tarla domatesi bulabilen %10'u geçmez, geçen gün pazarcıya tarla domates niye getirmiyorsun dedim
    pazarcı gülerek, bu hayvanlara dışı kıpkırmızı içi damarlı domatesi dayayınca, tezgaha daha çok saldırıyorlar dedi..

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,336
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    metropollerde tarla domatesi bulabilen %10'u geçmez, geçen gün pazarcıya tarla domates niye getirmiyorsun dedim
    pazarcı gülerek, bu hayvanlara dışı kıpkırmızı içi damarlı domatesi dayayınca, tezgaha daha çok saldırıyorlar dedi..
    Şefim biliyorum istanbul u maalesef .Şu an tarla domatesi var ama bizde tarla bitince bizimde istanbul farkımız kalmıyor.Tek fark üşenmeyipde konserve yaparsak işde.
    zaten ülkede iyi olan kaliteli olan ne varsa yurtdışına gidiyor.Doktoru mühendisi giderde domatesi kirazı durur mu oda gidiyor.yoksa üretimin kalitelisi varda bize düşmüyor muhtemelen.Ereğli de yetişen beyaz kirazı manavlarda pazaralarda görebilen var mı misal ?

y.t.d

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    altında beklentim 2.200
    Sn baskanim, bende olee olsun istiyom emme obur koyde guzu aylar oncesi dedidi sari gaci E 5 duscek diye. Bu E5 neresiyse.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Mülakatı 90 puvan veya daha üstü alan değil de, 70 puvanlıklar geçince çok dedikodu oluyor diye, azıcık fazla puvan alsınlar diye yapılmış bir olay.
    "Hamili kart yakinimdir " hiç değişmez bu meynekette , bu sefer ki kpss tam da seçime 5 kala ve kör dötüne , pardon gözüne parmak misali olduğundan ilginç bi de adam profesör olmuş incelemeden , inceledik yok öyle bi şey diyor yaw ne profesör müş arkadaş bi koltuktan kalk ta bak ne oluyor diye.Nasıl bi baskansin.

Ösym bu ülkenin son 20 yila kadar en güvenilir kurumu olduydu , hatta bir okul puanlaması yaptıydı seni hocaların
    osuruktan 100 le mezun etseler , sistem okulu ülke içinde değerlendirip öyle bir orta öğretim basari puanı veriyordu ki ister hocalarin notu kit olsun ister bol en adaletli yerleştirmeyi yapıyordu , boylece ülkenin en iyi liseleri vb. son yıllarında boşalmıyordu sınav saçmalığı için ,simdi ne oldu bunu beyenmeyen sayın milli eğitim ve hokumet düz toplama bölme yaptı , dayısı olan , isi çözdü .

Bu isleri yetişmiş adamlara değil bağcılar esenler belediye başkanlarının uygun gördüğü kişilere yaptiracaksin ki adalet olsun yoksam adaletsiz olur.Ben izliyorum esenler evropada bir başkent zannettim bir ara.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

5.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    "Hamili kart yakinimdir " hiç değişmez bu meynekette , bu sefer ki kpss tam da seçime 5 kala ve kör dötüne , pardon gözüne parmak misali olduğundan ilginç bi de adam profesör olmuş incelemeden , inceledik yok öyle bi şey diyor yaw ne profesör müş arkadaş bi koltuktan kalk ta bak ne oluyor diye.Nasıl bi baskansin.

Ösym bu ülkenin son 20 yila kadar en güvenilir kurumu olduydu , hatta bir okul puanlaması yaptıydı seni hocaların
    osuruktan 100 le mezun etseler , sistem okulu ülke içinde değerlendirip öyle bir orta öğretim basari puanı veriyordu ki ister hocalarin notu kit olsun ister bol en adaletli yerleştirmeyi yapıyordu , boylece ülkenin en iyi liseleri vb. son yıllarında boşalmıyordu sınav saçmalığı için ,simdi ne oldu bunu beyenmeyen sayın milli eğitim ve hokumet düz toplama bölme yaptı , dayısı olan , isi çözdü .

Bu isleri yetişmiş adamlara değil bağcılar esenler belediye başkanlarının uygun gördüğü kişilere yaptiracaksin ki adalet olsun yoksam adaletsiz olur.Ben izliyorum esenler evropada bir başkent zannettim bir ara.
    Desidero üstadım her şeyi sanki başkan tek başına yapmış gibi bir izlenim var ama bu bir ekip işi olmalı çünkü ülkemizde demokrasi var, ayrıca son zamanlarda bir yerde sıkıntı çıksa en görünür affediliyor gerisi devam zaten sultandan af yazısını alırsan kadı da yargılayamazdı değil mi osmanlı da

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yakarlar onu. Nasıl mı?

Cayır cayır.
    Biz ısınalım diye yaparlar bir baba şefkatiyle misal Pablo escobar

7. ba ba ba olaya gel olaya

https://twitter.com/taybetib/status/...YuU0MdeFKE6M9w

Millet de üniversitede derece kassın tıp okusun, uzman olsun, doğuda görev yapsın 35 yaşında 15-20bin tl'yi anca denkleştirsin.

Bak adam turizm işletme mezunu gitmiş abd'de uzaktan da olsa dohtura yapmış sonra hoop oldu mu sana C E O? (sioo) Oldu mu sana rektör neyin? Nasıl kaptılar dolarları?

Sayfa 984/993 İlkİlk ... 484884934974982983984985986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •