Sayfa 99/1043 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 785 - 792 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Piyasayı izlicem ani petrol düşüşü hatta çöküşü oldu yansımaları olacaktır salı itibari ile piyasaya toparlanir diye düşünüyorum

2. cok ciddi düşüş oldu 102.900 son noktaydı ki oradan tepti bu yarın tepki getirirmi izlicez malesef 105.500 önemliydi altında kapattık dünyadaki gelişmeleri izlemekten gayrı yapacak bir şey yok ciddi zarardayım beklicem bazı hisselerde stop oldum umarım sizlerde gerekeni bir şekilde yapmışsınızdır

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    cok ciddi düşüş oldu 102.900 son noktaydı ki oradan tepti bu yarın tepki getirirmi izlicez malesef 105.500 önemliydi altında kapattık dünyadaki gelişmeleri izlemekten gayrı yapacak bir şey yok ciddi zarardayım beklicem bazı hisselerde stop oldum umarım sizlerde gerekeni bir şekilde yapmışsınızdır
    Dow endeks şuan yüzde 7.5 ekside çöktü resmen , toparlarsa iyi , toparlanmazsa yarın bizide bekliyor aynı oranda düşüş .

4. sabah herşey güzel başladı ne olduysa herşey bozuldu hepsi eksiye gitti yine.

5. Hocam şu dönemde altın yatırımı için bir öneriniz bir düşünceniz varmı?

6. BOLU ÇİMENTO...
    mavi çizgiye dikkat..
    saatliklerde belirttiğim destkleleri bir bir kırmış..alarm kurmuştum..ondan burada paylaştım ..çünkü almak için geç kalmıştım..böyle zamanlar alım için acele edilmeden yavaş yavaş kademeli toplanma zamanlarıdır..
    mavi günlük ana referan değer stop olacak şekilde toplanabilir..
    yatırım tavsiyesi değildir..

7. yunsa
    belirlenmiş referans destekler ve dirençler

8. saatlik destek dirençler ve günlük bant aralıkları...
    KARDEMİR

Sayfa 99/1043 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •