Sayfa 99/1002 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Sayın Vivatrader

2.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Fonlardan sepet yapacağıma, hisselerden sepet yapsaydım şu dönemi daha az kayıplamı atlatırdım acaba ,
    (sesli konuşuyorum.)
    Mesela daha çok İsdemir almış olsaydık güzel bir temettü bile alabilirdik üstüne.

3. Finansal özgürlüğümü Türkiye'deki finansal piyasalarda yatırım yaparak elde etmişi biri olarak geçtiğimiz hafta Artık yatırımlarımı gayrimenkule yapıyorum dediğimde büyük tepki toplamıştım. Çünkü forumda en büyük gayrimenkul yatırımı karşıtıydım. ama kimse kusura bakmasın tüm masaların bir anda çökebileceğini ve tüm namluların bana doğrultulduğunu görüp gayrimenkule sığındım. Bunlar gidene kadar da yatırımlarım konuta olacak.
    Çok kazanmasam da varlıklarımı koruyacak tek mecra gayrimenkul kaldı bu ülkede.

----------
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

4. Sayın Vivatrader çok haklısınız ben fonlarda kalmaya devam ediyorum çünkü fonlar da herşey var dağılımı iyiyse ve uzun vade beklersen en az 3,4 ay gibi iyi getirebilir. Yüksek enflasyonda gayrimenkul sorun olur

5.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Finansal özgürlüğümü Türkiye'deki finansal piyasalarda yatırım yaparak elde etmişi biri olarak geçtiğimiz hafta Artık yatırımlarımı gayrimenkule yapıyorum dediğimde büyük tepki toplamıştım. Çünkü forumda en büyük gayrimenkul yatırımı karşıtıydım. ama kimse kusura bakmasın tüm masaların bir anda çökebileceğini ve tüm namluların bana doğrultulduğunu görüp gayrimenkule sığındım. Bunlar gidene kadar da yatırımlarım konuta olacak.
    Çok kazanmasam da varlıklarımı koruyacak tek mecra gayrimenkul kaldı bu ülkede.

----------
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    Gayrimenkul için yeterli birikimi olmayanların çıkış yolu ne olacak.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

6.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Fonlardan sepet yapacağıma, hisselerden sepet yapsaydım şu dönemi daha az kayıplamı atlatırdım acaba ,
    (sesli konuşuyorum.)
    Yada bu nokta itibari ile eldekileri tutmak mı yoksa baflara geçip 1 yıl vade ile kayıpları geri getirmek mi.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

7. Merkez kur %2,41 artış. 11,4428 den - 11,7195 e

8.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Akbank Alternatif Enerji Fonu var. Sanırsam diğer Temiz Enerji (Garanti, QNB, Yapı Kredi vs) fonları da bu çerçevededir.

https://www.akportfoy.com.tr/docs/ftd/AOY-ftd.pdf
    teşekkür ederim ilginize uzun yıllar biriktireceğim bir fonmuş.

Sayfa 99/1002 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •