Sayfa 99/1078 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Hocam;

Günlük grafikte grafiğin üstünde mavi, kırmızı, yeşil, gri tonlarda vermiş olduğunuz indikatörleri haftalık ve aylık görme imkanımız var mı?

Alıntı Originally Posted by noob Yazıyı Oku
    Sayın T/A hocam,

aylardır forumu takip ederim ama başlığınız da siteniz de bir şekilde gözümden kaçmış. Dün gece keşfettim ve internet sitenizi biraz karıştırdıktan sonra 1. sayfadan başlayarak tek tek tüm sayfaları ve tüm iletileri - her ne kadar her sayfaki 8 iletiden 6'sı teşekkür mesajı olsa da - arada web sitenizdeki tüm grafikleri inceledikten sonra henüz bitirebildim.

Haddim olmasa da harika bir iş çıkardığınızı söylemeliyim. başucu kitabı kıvamında bir sistem oluşturmuşsunuz ve kesinlikle istifade edeceğim yorumlar getiriyor hisse senetlerinin durumuna. ayrıca paylaşmış olduğunuz tecrübeleriniz sıklıkla okunup piyasanın çakallarının unutulmaması adına hatırda tutulması gereken dersler. paylaşımlarınız, emekleriniz ve zamanınız için hakkınızı helal edin. allah sizden razı olsun. ayrıca sıhhatli günler dilerim, umarım sağlığınız yerindedir.

sayfaları okurken aşağıdaki soruyla karşılaştım ve bana oldukça pratik gelen bir çözümü paylaşmak isterim;

harici mouse kullanıyorsanız ctrl tuşuna basarken mouse'un ortasında scroll düğmesi(yuvarlak dönen düğme)ni ileri geri yaparsanız bulunduğunuz web sitesinde zoom in ve zoom out yapmış oluyorsunuz. öne döndürürseniz büyütüp arkaya döndürürseniz sayfayı geriye küçültürsünüz. bunu ctrl tuşuna yaparak gerçekleştirmeyi ihmal etmezseniz işinizi görür diye düşünüyorum.

Tekrardan çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.
    Teşekkürler Sayın noob;

(CTRL + Fare) işimi çok kolaylaştırdı.

3. Eline emeğine sağlık.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teşekkürler hocam...
    Hocam;

Günlük grafikte grafiğin üstünde mavi, kırmızı, yeşil, gri tonlarda vermiş olduğunuz indikatörleri haftalık ve aylık görme imkanımız var mı?
     Alıntı Originally Posted by avcı Yazıyı Oku
    Eline emeğine sağlık.
    Eksik olmayın...

Bahsettiğin Osilatörün göstergelerinin çoğunu Haftalık hissede de görebilirsiniz. Fakat Aylıkta göremezsiniz. Onları görebilmek için verilerin fazla olması gerekiyor. Veri Aylık olunca mecburen azalmış oluyor. O nedenle de grafik üzerinde görülemiyor...

Bu sorunuzla Osilatörün ilginizi çektiğini düşünüyorum. Çok kişi farkında değil belki ama Osilatörle çok şifre çözülebiliyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html
    Sayın T/A çok teşekkürler...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Eksik olmayın...

Bahsettiğin Osilatörün göstergelerinin çoğunu Haftalık hissede de görebilirsiniz. Fakat Aylıkta göremezsiniz. Onları görebilmek için verilerin fazla olması gerekiyor. Veri Aylık olunca mecburen azalmış oluyor. O nedenle de grafik üzerinde görülemiyor...

Bu sorunuzla Osilatörün ilginizi çektiğini düşünüyorum. Çok kişi farkında değil belki ama Osilatörle çok şifre çözülebiliyor...
    Anlaşıldı hocam teşekkür ederim.

7. Sayın T/A öncelikle tekrardan eline emeğine sağlık.Grafiklerde birşey dikkatimi çekti.Mesela pgsus grafiğinde en üstte yeşil renkli rakam var 23.50 diye bu rakam neyi belirtiyor zahmet olmazsa açıklarmısınız.

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Sayın T/A çok teşekkürler...
    Anlaşıldı hocam teşekkür ederim.
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Sayın T/A öncelikle tekrardan eline emeğine sağlık.Grafiklerde birşey dikkatimi çekti.Mesela pgsus grafiğinde en üstte yeşil renkli rakam var 23.50 diye bu rakam neyi belirtiyor zahmet olmazsa açıklarmısınız.
    Sanırım işaretlediğim yerdeki Yeşil çizgi ve değeri soruyorsunuz?

Daha önceden yapmış olduğum FIBO çalışmasını ve muhtemel direnç/destek noktalarını işaret ediyor. Şu an için Direnç olarak görev yapması beklenebilir. Tabi ki elbette az aşağısı veya az yukarısı da muhtemeldir...

Daha iyi görebilmek adına Günlük ve Haftalık grafikleri birlikte veriyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Sayfa 99/1078 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •