Sayfa 991/1024 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

QNB Fınansinvest yatırım 525 baz puan artış bekliyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3. Şu an bankaların uyguladığı gecelik oranlar ortalama 35% faktoringlerin 45% birde üzerine 5 puan gelirse bu piyasayı iyice durdurur diye düşünüyorum. Bu artış bile kuru 6' nın altına ne kadar süre çeker emin değilim. Dengelenme olarak bahsedilen bence kurun dış ticaret açığını kapatacak düzeye kadar gelmesine izin verilmesi sanırım.

4. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

kumlucada 5.2 deprem olmuş.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Şu an bankaların uyguladığı gecelik oranlar ortalama 35% faktoringlerin 45% birde üzerine 5 puan gelirse bu piyasayı iyice durdurur diye düşünüyorum. Bu artış bile kuru 6' nın altına ne kadar süre çeker emin değilim. Dengelenme olarak bahsedilen bence kurun dış ticaret açığını kapatacak düzeye kadar gelmesine izin verilmesi sanırım.
    Enpara bireyselde %50 üstüne çıkıtı zaten
    Ticari kredilerde Rotatifler %33
    1 aylık spotlar %36 dan başlıyor

Zaten bankalar faiz %10 puan artmış gibi işlem yapıyor

%18 le mevduat topla topladığın mevduatı %52 ile halka çak %35 le şirketlere çak

Asıl devlet buna müdahale etmeli mevduata ne uyguluyorsan en fazla +10 puanla kredi verebilirsin diye

7. Bankaların derdi daha fazla kazanmaktan çok kredi vermemek ve likide dönmek olabilir. Bu oranlarla kredi alanın ödeme durumu nasıl olur ona bakmak lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Şu an bankaların uyguladığı gecelik oranlar ortalama 35% faktoringlerin 45% birde üzerine 5 puan gelirse bu piyasayı iyice durdurur diye düşünüyorum. Bu artış bile kuru 6' nın altına ne kadar süre çeker emin değilim. Dengelenme olarak bahsedilen bence kurun dış ticaret açığını kapatacak düzeye kadar gelmesine izin verilmesi sanırım.
    Madem oyle faiz indirsin MB? Sadece sizin icin soylemiyorum ama rejimin faiz artisi bi ise yaramaz goygoyunu baya kisi yutmus. Dolar borcu vs sanki yokmus gibi. Gecmis sayfalarda enerji sirketlerinin hali yazilmis. İki tane konut satilacak, iki aktrol kobi batmayacak diye tum ulkeyi batiracaklar. Eger faiz bu toplantida da beklenti kadar artmazsa artik ani durus icin hazirlanmak lazim, sicak para tamamen kesilebilir. Hele FED'de sahin davranirsa. İsin sakasi kalmadi artik.

Sayfa 991/1024 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •