Sayfa 993/996 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Beyler bişe sorucam delikanlı gibi cevap verin. Dolar düştüğünde sus pus olup ülkenin mali durumuna atıfta bulunup /dolar buraya gelmemeliydi bak kasa boş nasıl oldu bir şeyler dönüyor vs baya baya tabiri caizse sızlanıp duruyorsunuz...dolar yükselince ohhh ben demedim mi fişek roket ahahah gülücükler falan..

Cidden samimi olarak merak ediyorum..neden bu şekilde davrandığınızı merak ediyorum.

Bende dolar alıp satıyorum ama doların çıkmasından keyif almıyorum alamam zaten...giden hep bizden gidiyor biz fakirleşiyoruz.

Birisi bana bu çarpık düşünceyi anlatabilir mi?

2. Bu arda ABD tahvil eksi oldu dolar başladığı yere geri döner bu akşam realize etmek isteyen etsin ytd.

Daltarağa bak, dolar gayme yükselince seviniyormuşuz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. "Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz;
    lan bu kadar ............. nasıl anlatayım küfürsüz?"
    ..
    CAN YÜCEL

5. Doların yükselmesi bizim için daha hayırlıdır. İthal pahalı gelir, tefeci yırtıp gidemez. İhracat olur. Para kazanırız.

993. Sayfaya geldik, başkan bu işi beceremedi dolar gaymeyi 7.82 gaymeden aldı, 7 gaymeye düşürdü.:

Yeni başlık açmak için şartlarımız belli 1. Abdestli olacak 2. G.tüne çük değmemiş olacak, adayları alalım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. amerikan tahvillerine müdahale edildiğini iddia edecek kadar sığ birine cevap bile yazılmaz lakin
    kimin müdahale ettiğini biri açıklasın da kara cahillerin kaç paralık olduğunu verilerle gösterelim..

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Doların yükselmesi bizim için daha hayırlıdır. İthal pahalı gelir, tefeci yırtıp gidemez. İhracat olur. Para kazanırız.
    Bravo ancak bu kadar kısa anlatılabilirdi.Yahu yüksek dolar aslında hayrımıza da nasıl bir algı yerleştirilmek isteniyorsa anlatamıyoruz.Geçen bir film seyrettim idiocracy diye ,herkes seyretmeli,geleceğimiz o filmde anlatılmış zaten.

Sayfa 993/996 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •