Sayfa 89/151 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon
Arama sonucu : 1201 madde; 705 - 712 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1. Tşkler batık kardeş

2. İDAŞ olarak "Kim Bir Milyon İster" yarışma programına ana sponsor olmuş.
    eğer İDAŞ DMİSH'in ise bu kağıdın patlaması gerekmez mi acaba
    topigin geçmiş sayfalarında da bir arkadaşta sürekli İDAŞ'ın yeni mağazalar açtındığını söylüyor.
    Bu İDAŞ=DMİSH neyi bekliyor peki.

3. Km'yi sıfırladı. Şirketi yeniden kurgulayıp yavaş yavaş yola devam ediyor sanırım. Tekstil ve enerjide iş yapacaklar sanırım. Çok geçmez yakında gaza basması lazım.Yapılanma çalışmaları bir yılı geçti.

YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by karasu06 Yazıyı Oku
    İDAŞ olarak "Kim Bir Milyon İster" yarışma programına ana sponsor olmuş.
    eğer İDAŞ DMİSH'in ise bu kağıdın patlaması gerekmez mi acaba
    topigin geçmiş sayfalarında da bir arkadaşta sürekli İDAŞ'ın yeni mağazalar açtındığını söylüyor.
    Bu İDAŞ=DMİSH neyi bekliyor peki.
    idaşın artık dmish le bi alakası yok idaş teksala satıldı. Yalnız dmishin idaşın ürünlerinin satış pazarlamasını yapcağına dair bişiler vardı.Yani şirketi satıp içini boşalttılar dmish şuanda 4 masa bi sandalye ve bi faaliyeti yok.yatırım tavsiyesi değildir benim görüşlerimdir.

5. önce yeri sattı sonra ismi. sonra idaş satabilirim anlaşması yaptı.sonra sermaye artırımı için bir ortakla görüşmeler devam ediyor. bursadaki araziyi satacaktı valan filan. hepsi tırt. milleti düdüklüyorlar spk da karşıya geçip kıs kıs gülüyor.

6. Batık kardeş bi gün sonu paylaşabilir misin

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. Tşkler batık kardeş

Sayfa 89/151 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •