Sayfa 424/628 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Emkelci hakkaten 2 lerde uçar kaçar deyip, buralarda sattığımızı yerine koyuyoruz falan tutarsız işler kardeş.Sen öyle dedin diye burda değiliz o ayrı konu.Millet burnundan soluyor zaten.Grafik yapıştırırken bile emeğe saygı gösterip daha öncede dedim aldığın link yada kişi ismi vermelisin diye.Ama yapmıyorsun ısrarla.Hakkaten yukardan sattığını ima edip burdan yerine koymak falan tam bir fiyasko oldu.

2. Yalanın gücü doğrunun güçsüzlüğünden değildir. Yalan teşkilat kurmuş, doğru yalnızdır. Yaşar Kemal
    Burda çok garip karekterler ortaya çıkmaya başladı gerçekten çok yazık kimisi hisse iki bine doru giderken bu hisse bilmem kaç bine gider yazıp hisse 1.6 ya düşünce sattıklarımı yerine koyma zamanı falan...Kimisi başında bir beyni olduğu halde başkasını suçlayarak beynini rahatlama yolunu seçiyor..vb....
    Ben ne yaptıysam sonucu ne olursa olsun hesabını kendime veririm,hiç kimsenin kimseyi suçlama hakkı yoktur..ama kimsenin yalan söyleyerek başkalarını keriz yerine koyma hakkı da yoktur.Lütfen kar edince dost görünüp,zarar edince suçlu aramayın..Burada hiç kimsenin kimseye zorla senet aldırma gibi bir gücü yoktur...Bir şey alınmışsa beynimiz onay vermiştir....

3. akguv da sattım kagıt gitmeye devam etti bu sefer devam edecem dedim düştü şansa bak ya

4. D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Geldiğimiz noktada 1.57 üstünde kalıp kalmayacağımız önemlidir.1.57 üstünde toparlanabilirsek bu bile güzel olur ve yukarı yönlü zemin güçlenir 4 seanstır bu destek direniyor..
    Bunun adı Emkel ..serseri mayın gibidir ve her şey olabiliyor..Piyasanın en serseri hissesisndeyiz..Düşünsenize 31.01.2000 yılında yani 17 yıl önce 5680 tl yi görmüş bir hisse ve üstelik endeks o zaman 18400 ve şimdi endeks 114 bin ve emkel 1580....
    İşte böyle bir hissedesiniz ve böyle bir hissedeyseniz kimse kimseye kızmasın....

6. D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Mesajmı veriyor ********

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Galiba 😊 bu sabır ın sonu selamet demek istiyor..

Sayfa 424/628 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •