Sayfa 748/948 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Geçende arkadaşın biri bana kızdı bu tarz şirketlerde kar gördü günde arkana bakmayacaksin demiştim. Bakarsanız ihale size kalır. Ama işte durum ortada açık ve net.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ulan erciyas , galibi arattınız yaa, Allah belanızı versin

3.  Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku
    Eyvallah arkadaş

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by pokemon Yazıyı Oku
    Geçende arkadaşın biri bana kızdı bu tarz şirketlerde kar gördü günde arkana bakmayacaksin demiştim. Bakarsanız ihale size kalır. Ama işte durum ortada açık ve net.

Demiştin ama hemen arkasından da birleşmeyi kasd ederek şunun şurasında bir şey kalmadı halen burada bekliyorum diyerek, dediğini kendin bile yapamadığını itiraf etmiştin. Yani sizin kimseye söyleyecek bir lafınız olamaz bu durumda değil mi?

5.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Demiştin ama hemen arkasından da birleşmeyi kasd ederek şunun şurasında bir şey kalmadı halen burada bekliyorum diyerek, dediğini kendin bile yapamadığını itiraf etmiştin. Yani sizin kimseye söyleyecek bir lafınız olamaz bu durumda değil mi?
    Doğru söylüyorsun söyledim. Beklenti var dedim. Ama genel olarak bu tarz firmalara yatırım risk .bende de var risk aldım. Ama sonuç ortada.

6. Spk sadece yükselirken devre kesici yap,düşerken görme

7.  Alıntı Originally Posted by pokemon Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsun söyledim. Beklenti var dedim. Ama genel olarak bu tarz firmalara yatırım risk .bende de var risk aldım. Ama sonuç ortada.

Yani o zaman buradan şu anlaşılıyor ki beklentisi olan bu hisseyi alıp yatırım yapmak risk almak yatırımcı olan birisi için gayet normal kimse burada kendini suçlamasın. Anormal olan şirketin bu kadar katakulleleri karşısında SPK nın kardeşim birleşeceğim dedin sana her aşamada ne yapacağını söylememize rağmen tersini yaparak önce beklenti yaratıp hissederlarını bilinçli olarak zarara uğrattığından dolayı sana şu kadar ceza dememesi olur. Adamlar SPK haberini bile günler sonra duyurabiliyorlar.Meydan boş nasıl olsa.

8.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Yani o zaman buradan şu anlaşılıyor ki beklentisi olan bu hisseyi alıp yatırım yapmak risk almak yatırımcı olan birisi için gayet normal kimse burada kendini suçlamasın. Anormal olan şirketin bu kadar katakulleleri karşısında SPK nın kardeşim birleşeceğim dedin sana her aşamada ne yapacağını söylememize rağmen tersini yaparak önce beklenti yaratıp hissederlarını bilinçli olarak zarara uğrattığından dolayı sana şu kadar ceza dememesi olur. Adamlar SPK haberini bile günler sonra duyurabiliyorlar.Meydan boş nasıl olsa.
    Birileri birilerine haber vermiş çünkü hisse hep satış yemişti.artik benim için beklemeden başka çare yok. Ben risk aldım billesir diye patates oldu. Yapacak birşey yok ama maliyetim. 2.67

Sayfa 748/948 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •