Sayfa 4/41 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ARTI Artı Yatırım Holding

Yüksek finansman giderleri yüzünden dönem karı düşük gelen şirketler.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Defter değerinin altında işlem gören hisseler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4. SAYIN
    YAKIN İZLEME PAZARI yada eski adı ile GÖZALTI PAZARI HİSSELERİNE OLUMLU YÖNDE BAKAN KÜÇÜK YATIRIMCILAR
    BU FORUMUN TÜM TOPİKLERİNİ OKUMADAN ve ARACI KURUMUNUZA SORMADAN DANIŞMADAN
    KESİNLİKLE BU ve BENZERİ gözaltı pazarı YADA yakın izleme pazarı NA DAHİL HİSSELERE BULAŞMAYIN
    BUNLARIN TAMAMI BIST ve SPK TARAFINDAN KÖTÜ VE BERBAT EKONOMİK TEMELLERDE HİSSELERDİR
    O NEDEN İLE BU PAZARDA İŞLEM GÖRMEKTEDİRLER
    BUNLARIN TAMAMI NEREDE İSE İFLAS IN EŞİĞİNDEDİR

BİLGİLERİNİZE
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

5. Bu yorumdaki Volborun ANA GAYESİ Spekülasyon yapıp milletin moralini bozup insanları hisseden zararla çıkarmak.

ARTI Konsolide 2017/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 1093498 Ana Ortaklık Payları: 444333

7. adam yalanmı konuşmuş durum ortada milleti mahvetti bu hisse ama artık şikayet etme zamanı geldi bimer , cimer hepsine şikayet edecem yeter artık tam 4 yıl oldu.yatırım tavsiyesi değildir.

8. alyağdan kazanılan para 130 milyon tl, çeviklerin şirketi olan ve endeks gyo nunda sahibi olan artı hol de kullanılabilirmi? cevaplayan oluırsa sevinirim kolay gelsin,

Sayfa 4/41 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •