Sayfa 98/1049 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,795
    Blog Entries
    1
    Ganırtıyorlar...Sal gardaş sal.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Ganırtıyorlar...Sal gardaş sal.
    çıktı çıkacak canı, eyi vuramadın, halen canlı... hahahahaha

Arkadaşlar bittrex den Bitfinex e bitcoin yada alt coin yollanıyormu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. sayın yatırımcı dostlar...bu kripto para işi dikkatimi çekti geçte olsa...bir sorum olacak bu konuda bilgisi olan varsa paylaşsın...normal şartlarda bitcoin veya başka bir elektronik para almak istesek nasıl alınıyor...işlem yaptığım forex firmasında birkaç kripto para için kaldıraçlı işlem uygulanmakta..kaldıraçlı kripto parayla işlem yapan var mı.....ripple ve litecoin hakkında bilgisi olan var mı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
    12796.010usd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
    14255.700usd

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sayın yatırımcı dostlar...bu kripto para işi dikkatimi çekti geçte olsa...bir sorum olacak bu konuda bilgisi olan varsa paylaşsın...normal şartlarda bitcoin veya başka bir elektronik para almak istesek nasıl alınıyor...işlem yaptığım forex firmasında birkaç kripto para için kaldıraçlı işlem uygulanmakta..kaldıraçlı kripto parayla işlem yapan var mı.....ripple ve litecoin hakkında bilgisi olan var mı...
    Merhaba Sayin xxtrader,
    Turkiyede birkac araci kurum var.Onlarla islem yapabiliyorsunuz.paribu, cointurk vb...kaldiracli islemler yurtdisi araci kurumlarda var diye biliyorum bitfinex gibi... ben yapmadim ama extra extra riskli oldugunu dusunuyorum...sadece btc islemleri yapacaksaniz Turkiyede yerlesik kurumlati kullanabilirsiniz.Diger coinler icin jaxx, bitfinex gibi aracilardan cuzdan hesabi alarak buralara btc transferi yapip diger coinlere donusturebilirsiniz...saygilar

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdığım mesajlar ve paylaştığım grafikler şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sayın yatırımcı dostlar...bu kripto para işi dikkatimi çekti geçte olsa...bir sorum olacak bu konuda bilgisi olan varsa paylaşsın...normal şartlarda bitcoin veya başka bir elektronik para almak istesek nasıl alınıyor...işlem yaptığım forex firmasında birkaç kripto para için kaldıraçlı işlem uygulanmakta..kaldıraçlı kripto parayla işlem yapan var mı.....ripple ve litecoin hakkında bilgisi olan var mı...
    Bilgim dahilinde ben cevaplayayım. Türkiye'de Btcturk üzerinden Bitcoin ve Ethereum; Koinim üzerinden de Bitcoin ve Litecoin al-sat işlemleri yapabilirsiniz. Bu coinleri başka coinlere çevirmek isterseniz de bittrex, binance, kucoin, poloniex gibi borsalarda yüzlerce farklı coine dönüştürebilirsiniz. Kredi kartıyla da Btc ya da Eth alabilirsiniz, bunun için de Cex.io sitesi var ama yüksek komisyon oranları söz konusu. Son bir not da Bitcoin transfer ücretleri yüksek olduğu için ben alacağım diğer coinleri transfer ücreti daha düşük olan Ethereum ve Litecoin ile alıyorum.

Ripple bir dönem baya popüler olan bir coindi ama proje ekibi arasında yaşanan kavgalar hızının kesilmesine neden oldu. Bu projeden ayrılan biri şu anda "stellar lumens" isimli bir coin projesini hayata geçiriyor. Bu coinin ortaklarından biri de İBM. Ripple yerine Stellar Lumens'i(XLM) araştırmanızı öneririm. Litecoin'e gelince Bitcoin ile benzer özelliklere sahip bir coin, kısa sürede 8 dolarlardan 150 dolara geldi. Sağlam bir proje ekibi var ve önü açık bir coin.

Sayfa 98/1049 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •