Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 58/119 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 457 - 464 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. Ahh gerel AHH
    elimde sadece 3 lot var. satmamıştım.
    şans işte
    ###
    evet söylentiler i bende duydum
    ###
    şuan televizyon izleyenler umarım şifreleri ALDILAR A... hocadan
    DOLAR genelde yükselmeye mahkum
    ancak TEKNİKte şuan ichimoku BULUTUNU çapraz AŞAĞI kırması gerekli günlükte içine girmeseydi bulutun yönü AŞIRI alımda yukarıydı.
    şuan bulut bitimi 3,7tl civarı
    ###
    BORSA için aracı kurumlar iyi çalışıyor iyi pazarlıyor bizlere Omuz-baş-omuza devam.
    Yukarıda kaç mesaj önce ne yazdım ALBRK sinyal üretti demedim mi 1,15tl fiyattı ? ne yaptı ? hareketini bitirdi
    şimdi HALKB ta sıra
    toplasın biraz bakın hazır spekülasyon haberlerine kullanıp milletin elinden alsın SHOW o zaman başlar
    ###
    DENGE ne oldu?
    COMDO ne oldu?
    KAREL ne olacak? bunları izlemekte fayda var.
    ###
    EMKEL diye msaj atmıştı birisi emkelde kurtuldu vatandaştan gitti
    kurtulan gidiyor kurtulana kadar ise 10 takla atıyor hisseler
    Ana ENDEKS hisseleri ise şuan tepeleri DİKMEKLE meşguller aylık grafikler BORSAendeksinde ve endeks hisselerinde zirve dönümlerinde

####
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...90#post1399190
    ####
    tüm grafikler 162. mesajda bu sayfada açıp bakın kopyalayın
    ####
    ERSOYZADE demek istedin sanırım?
    beni
    dinleyenler takip edenler
    DENGE yi 1000kez söyledim mi?
    comdo 3,99tl yidi
    karel hikayesi AYNI GEREL gibi olursa aynı şekilde COMDO da hikayesi GEREL gibi olabilir bunlar müthiş şirketler
    ####
    HALKB toplanma başladı biraz daha düşüremiyor dikkat ettiniz mi geleceği çok parlak bir banka ve çok ucuz
    ####
    bitcoin için tahminde bulundummu okudunuz mu?
    50000 dolar=1 BTC
    belki 200000dolar
    GLOBAL ekonominin çökertileceği KEHANETLERİ ile düşününce neden olmasın diye düşünüyor insan?tam insanlar ekonomiye güvenmiyorken yeni bir GAZ etkisi olacak piyasada

http://www.hisse.net/topluluk/showth...64#post1310564

http://www.hisse.net/topluluk/showth...67#post1296267

http://www.hisse.net/topluluk/showth...94#post1296294

USDTRY aşırı short yarın sağlam ichimokuyu çapraz kesecek mi bakalım görelim?

hedefini 3,7000tl olarak koysak gelirmi bakalım?
    ###

2. Sakin Başkan,
    Ben piyasayı gün içi takip bile etmiyorum artık, önceki dediklerini hakkaten okumadım..
    Çok ciddiye alıyorsun , dinlen biraz.. gül geç birazda..
    Kabul et artık çok sağlam terstesin..
    Herşeyi geçtim, vatandaşı kaldıraçlı işlere teşvik ediyosun çok kızıyorum ve art niyet arıyorum..
    Hissede,dolarda,altında en kötü biraz kazanır veya kaybeder insan..
    Ama kaldıraçlı işlerde ocağı söner gider..
    Bu kadar hayalperest ve şuursuz insanın olduğu yerde bu yapılacak işmi?

3. ###usdtry

amacım zaten bilinç aşılamak şuan DOLARda pozisyon almış vatandaşı uyarmak teknik bozuldu dolarda sert satacaklar
    geçen hafta dediğim gibi olmadı 3,92ye çıkmalıydı 3,89 gösterildi sert basıldı ve SONUÇ artık ichimoku bulutunun içine girdi günlükte grafikler
    bunun anlamı %90 ihtimal ichimoku bulutunu ÇAPRAZ KESER yani 3,7tl ye kadar sağlam KAZANÇ bırakır
    ben HER ZAMAN söylerim teminatının oranı %1000 altına inmesin en az 10msli hesapta teminat kalmalı
    tabii bu benim oranım örnek senin hesapta kaldıraç 1/500 ise senin %2500 tutman gerekli eğer acemi isen
    veya kendin belirlersin kendine
    ####
    evet kaldıraçlı işlemler risklidir ancak bunların eğitimleri var kimse gelipte risk alıp sonra kaybetmenin heveslisi değildir
    ####
    neyse göreceğiz bakalım
    bu arada millete VAY terstesin yok şöyle zarar ettin gibi cümleler ile yine negatif reklamımı yapıyorsun gözden kaçmıyor değil
    yazdıklarımı okusalar yeter vatandaş için
    vatandaş ne yapsn b? adam evine ikincil iş yapıp ekmek götürme peşinde
    çünkü krizdeyiz ülkemiz parası olana cennet
    ancak çok aşırı zengin olsam neden bir otomobile 4 misli para vereyim ki diyede sorgulamıyor değilim üstelik Yollarımız yol değilken
    hindistandan farkımız var mı bizim ? avrupanın gözinde bizler ile hintlilerin yaşam standartları aynı
    hindistanda adam Fakir bize göre ama onlara göre zengin neden DÜNYANIN en zengin adamını hindistan çıkartıyor?_
    çünkü adamlarda ücreet AYLIK 10 DOLAR a işçi çalıştırıyor çalışanınn primini patronlar yemekte hindistanda
    bizdede durum aynı değil mi?
    kimse işçi olmasın bakın bizde işçi maaşları nasıl 1960lar 1970ler standartlarına çıkıyor
    kimse bana dünyada işçi haklarını 1981yılında demir leydinin baskıyla zorla almadığını söylemesin bizdede durum aynı sisteme gidiyor
    bizdeki demirleydiyi BAŞA getirsinler asıl o zaman görün siz nasıl zorla işçi eşittir köle yapılır
    .bizde biraz sistemi okuyup yorumlama gücü var umarım düşündüklerim olmaz.
    ####
    doların yükselişi kaçınılmaz diye konuşuyor millet YARARLARINI bilmeden
    akşam TV izledim çok izlemem ama ASAF hoca çıktı benim defalarca yazdıklarımı savundu
    adam bizim ülkeye Döviz getirecek milyarlarca dolar sonra dövizi çıkartırken vay dolar 7tl oldu diye MEDYA üzerinden yedirip millete doları baskılatacak
    öyle bir dünya yok serbest piyasa ekonomisi bu getiriyorsun doları kazanıyorsun ÇUVALLA ondan sonra vay artık kaçma vakti geldi deyip
    çıkartırken dolar çıkıyor diye VATANDAŞA dolar sattıracaksın aklı sıra###
    ihracatçı ne yapsn bu ülkede?
    ithal gelen ürünler tamam pahalılaşacak ama iç üretim CANLANACAK krizden çıkamayız yoksa
    brkaç AÇIK döviz borcu olan şirket batar sadece o kdar
    BORSA bile canlanır
    ancak dediğim gibi borsa önce bir teknik boşluğu doldurmalı
    YUKARIDA hesapladığım gibi doların olması gereken teknik seviye 2021-2023 civarı 9,6tl dir.
    KISA vadede DOLARA basacaklar bunu da unutmayın 3,70tl altından toplayan zarar ETMEZ
    Ben şuan 3,7tl ye kadar Short çekip oraların altıdan buy girdim
    3,65tl ye kadar LONG ları yolladım

4. USDTRY nin hareket sahibi kimse kaldırdıkça eline SELL alıyor ben 3,86 tl ye kadar SELL ile doldurdum her fiyattan SELL açık adam bizi SAF acemi zanneti herhalde biraz kaldırınca teminat yetersiz diye patlarız zannetti ancak kaldırdıkça SELL limit emirler gerçekleşiyor.
    XAUUSD için ise ALIM fırsatı var 1276dolar ilk durak
    1282dolar ikincil durak
    ####
    TEKNİK çalışır bu işlerde ne kadar uğraşsa da DOLAR kısa vadede 3,70in altına ALTIN ise kısa vadede 1286 dolara kadar çıkar

5. bizim saatimizle 18:00dan sonra bakalım ingiltere kaynaklı FOREXçiler DOLAR /TL de basacaklar mı çok hızlı dedikleri gibi yoksa speküle mi etmişler ortamı görecez
    ben SELL ile pozisyon açtım yukarıya kademe kademe satış koydum. Önce yukarı çekip milleti yanıltmak ister diye oralardan da satayım dedim.
    bakalım ne yapacaklar?

6. Usdtry

Haftasonuna USDTRY de SELL yani vatandaş deyimiyle satış pozisyonu ile girmenin en büyük avantajı 1 LOT işleme yaklaşık 43DOLAR faiz Yani SWAP ödenmesidir elde satış olduğu için BUY olsaydı elde bu kez biz SWAP faizi öderdik

#####
    bugün çevreme ALBRK yükselirse AÇIĞA satın demiştim tutmuş son dakikalarda 1,39tl ye kadar basmış bizimkiler 1,5tl üstünden sattıklarını TOplamış
    vay be Tahta sahibi iyi ZARAR yazdığını sanmam kesin malı vatandaşa dayamıştır.

ŞAHSİ fikrim :
    daha önce 1,15tl deyken sinyal üretmişti AL sinyali VARMİŞTİ ve bunu yazmıştım gördünüz mü 2 haftada neredeyse %50 KAR getirdi.
    birde açığa satarsanız böyle ekstra bir %10 daha bırakır
    ve toplam %60 yapar
    olan yine gariban vatandaşa olmuştur YAZIK ama elden birşey gelmez tahta sahibi bastığına göre ALICILARA sağlam yerleştirmiştir.
    şimdi de söylüyorum ben 1,31 civarının altından girerim bu hisseye 1,24tl yi gösterir önümüzdeki AGUSTOS ayında 2018 yazında toplanabilir.
    kaldır VUR hareketlerini bol bol yapacaktır 1-2-3 kademeye eldeki malı sattırmadı mesela bugün ancak bol miktarda mal sahibi yaptı
    işte borsanın mantığı budur DOLDURURSUN ALICIya verirsin GAZI spekülasyonu ve SATAR çıkarsın.
    adam iki kez iki günde 1,58tl gösterdi boşuna değil bizde oralara kadar devamlı açığa sattık.

7. 1 lot ne kadar sn delta.

8. yani teminat ve bir birimlik harekette kayıp kazanç nedir.Boşuna 43 dolar vermez bu vahşiler.

Sayfa 58/119 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •