Sayfa 404/783 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 6257 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ben şahsen eşşeği sağlam kazığa bağlayacağım, genel kurula katılıp ŞERH koyarım.
    Ha birleşmeden sonra baktım umut verir belki tekrar girerim. Ama mevcut haliyle bu şirket güvenilmez birilerin elinde.
    Bİrleşmeden sonra gider mi gitmez patron karar verir, ben işimi şansa bırakmam, herkes bildiği yapsın.
    sn. bawer biliyorsunuz serh koyduktan sonra satmak mecburiyetinde degilsiniz. yukari giderse piyasaya verebilirsiniz.

bununla birlikte T+2 hesabina gore elinizde tutup, asagi gitme riskine karsi (oyle olabilecegini dusunuyorsaniz tabi) kuruldan bir gun once yada kurul gunu satabilirsiniz. ya da serh koyup kurul sonrasi satip, eger asagi yaparsa asagidan alip serh koydugunuz miktari firmaya satabilirsiniz.

bu sebeple en onemli kisim serh koymak.. gerisi satranc oyunu

# yatırım tavsiyesi değildir #

2. KAP *** SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. *** SNGYO *** Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortakların Hisse Takası

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    25.12.2017 tarihinde Sinpaş GYO A.Ş. paylarıile ilgili olarak' Hissedarımız olan Avni Çelik, 2.564.790,56 Adet C Grubu
    hissesiniÖmer Faruk Çelik'e devir etmiş, Ömer Faruk Çelik ise elinde bulundurduğu Yönetim Kuruluna aday
    gösterme imtiyazına sahip B Grubu 2.564.790,56 adet hissesini Avni Çelik'e devir etmiştir. Hissedarımız olan Ahmet
    Çelik,9.855.848,36 Adet C Grubu hissesini Ömer Faruk Çelik'e devir etmiş, Ömer Faruk Çelik ise elinde bulundurduğu
    Yönetim Kuruluna aday göstermeimtiyazına sahip B Grubu 9.855.848,36 adet hissesini Ahmet Çelike devir etmiştir.

-KAP-

3. hayırdır bunlar ne yapmıs bugun avni ömere , ömer ahmete , sonra hepsi birlikte avni falan filan..gene degıs tokus yamıslar..ulan bı bıtıremedınız cambazlıgı yazıklar olsun
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

4.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    kap *** sinpaş gayrimenkul yatırım ortaklığı a.ş. *** sngyo *** özel durum açıklaması (genel)

ortakların hisse takası

özel durum açıklaması (genel)
    yapılan açıklama güncelleme mi? : Hayır (no)
    yapılan açıklama düzeltme mi? : Hayır (no)
    konuya ilişkin daha önce yapılan açıklamanın tarihi : -
    yapılan açıklama ertelenmiş bir açıklama mı? : Hayır (no)
    bildirim içeriği
    açıklamalar
    açıklama
    25.12.2017 tarihinde sinpaş gyo a.ş. Paylarıile ilgili olarak' hissedarımız olan avni çelik, 2.564.790,56 adet c grubu
    hissesiniömer faruk çelik'e devir etmiş, ömer faruk çelik ise elinde bulundurduğu yönetim kuruluna aday
    gösterme imtiyazına sahip b grubu 2.564.790,56 adet hissesini avni çelik'e devir etmiştir. Hissedarımız olan ahmet
    çelik,9.855.848,36 adet c grubu hissesini ömer faruk çelik'e devir etmiş, ömer faruk çelik ise elinde bulundurduğu
    yönetim kuruluna aday göstermeimtiyazına sahip b grubu 9.855.848,36 adet hissesini ahmet çelike devir etmiştir.

-kap-
    avni çelik ve diğer çelikler... B............. Boğulursunuz inşallah........utanmaz .arsızlarrrrrrr oyun oyun hep oyun

5.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    KAP *** SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. *** SNGYO *** Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortakların Hisse Takası

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    25.12.2017 tarihinde Sinpaş GYO A.Ş. paylarıile ilgili olarak' Hissedarımız olan Avni Çelik, 2.564.790,56 Adet C Grubu
    hissesiniÖmer Faruk Çelik'e devir etmiş, Ömer Faruk Çelik ise elinde bulundurduğu Yönetim Kuruluna aday
    gösterme imtiyazına sahip B Grubu 2.564.790,56 adet hissesini Avni Çelik'e devir etmiştir. Hissedarımız olan Ahmet
    Çelik,9.855.848,36 Adet C Grubu hissesini Ömer Faruk Çelik'e devir etmiş, Ömer Faruk Çelik ise elinde bulundurduğu
    Yönetim Kuruluna aday göstermeimtiyazına sahip B Grubu 9.855.848,36 adet hissesini Ahmet Çelike devir etmiştir.

-KAP-
    Önce Avni malı Ömere vermiş, derken Ömer bunun altında kalır mı, çekmiş vermiş Avni'ye malları, sonra Ahmet benim neyim eksik demiş, Ömere dayamış malları, Ömer de böyle olmaz demiş Ahmete çakmış malı...

Eyvah, eyvah, SPK görmez mi bunları yahu...35 milyon işlem olmuş üstüne 1 kademe de eksi kapatmış.
    Dur bakalım ihale kimde kalacak, Cumaya inşallah ben de birisinin kucağına vereceğim malı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Beyfendi, hanıma, hanım bahçıvana, bahçıvan ahçıya, ahçı yamağa derken....
    Bu işler en son uşağa patlar. Toplanıp hepsi uşağa !!!

7. katil uşak!

8. Valla bu iş uşağa mi patlar bilemem ama binlerce ufak yatırımcı var ..aylardır bekliyorlar..kime patlayacak..belirsizlik kotu bir şey. .kurul öncesi eldeki mali satmak mi yoksa beklemek mi...kötü valla çok kötü. .

Sayfa 404/783 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •