Sayfa 685/1001 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. belki de bir daha 3,97 yi görmeyecek.

2. Biz daha önce zaten high-level assurance" vermedikmiydi. Sonrada bu "high-level assurance" sonrası normal vatandaşa en erken 2019 ocak da gel demişlerdi. Hatta bir trol çıkıp alçak abd için bizim için ticari partner değildir, önemsizdir demişti. Yeni açıklamada tarih yok, yeni bir ifade yok abd. Hani "eyyy abd, eyyy trump dı?" hani turp dişleyen kumlucalı? Bilboardlarda abd'ye konulan postanın neması yeniyor ama, nasıl bir iş bu?

Bakmayın siz aslında eyyy taktiktiklerine. Goygoy dur yapılan, gönülden arzu edilen istenen ise aşağıdaki resimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    belki de bir daha 3,97 yi görmeyecek.
    evet sonsuza kadar buralarda kalacak, bu halk gerçekten çok tuhaf. çok kısa vadeci ve panikatak. TR'deki KY benim gördüğüm en panikatak ve kısa vadeci yatırımcı. hemen kazansın paraları katlasın istiyor. iyide hemen kazanmak için TL mevduat harici bir yol yok, o da sahte bir kazanç çünkü enflasyon altında eziliyor. sabredip kazanmak dışında başka bir yol yok. sabırsızlar için aha TL mevduat orada.

Davadan bir sey cikmazsa en dip neresi olur dolarda?

5.  Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    PowerPC parite o sıkışmadan çıktı 1.24 yolculuğuna çıkacak uçacak sonra 1.30 1.40 ve 1.70 olacak yanlış bakıyorsun terste kalırsın üzülürsün birde boties in eklediği graf üçgen değil Bora beyin tespiti orda çok yerinde orda şu var orda platform oluşumu var ve çok net görünüyor tepe konsolidasyon süreçlerinden sonra hacimsiz düşüşlerde bu platform oluşurve bu oluşum çok sert çıkışı haber eder dip 3.80 alınır grafikte çıkış boyu eklenir hesap çıkar kabaca 4.30 çıkar bu değer çıkar yakın zamanda Euro 5.40 olacak dolar 4.30 ilk kez 1.1 tl farkı göreceğiz genelde 0.70 ile 0.90 fark olurdu bu mazide kalacak dün gezegenlerden tüm dünya borsalarında çöküşü gördüm ya 5 ocak ya 7 ocak ilk çöküş Japon borsasında oluyordu panik satışlar oluyordu diğerlerine sıçrıyordu az dolara değineyim boşverin borsaları kafa yormayın değmez beyin hücreleriize zarar son dolar hareketinde vatandaş ne yaptı onu analiz edelim vatandaş 3.94-.3.98 den aldı aynı hatayı tekrar tekrar yaptı sonra 3.80-3.85 den zararına sattı büyük para şu an alıyor topluyor bunu yapıyor yani şu an ky dolarda değil %99 u sattı tl ye geçti tl ye ne yaptılar en ufak tahminim yok yakında şu olacak herkes uzak durun diyecek dolar Euro bitti diyecek terse yüzen parayı vuracak hep böyle olur oldu olacak bu değişmez bunu kimse değiştiremez ben medyumum gelecek benim işim gezegenlerde ne görüyorsam onu direk yazıyorum tatildeyim piyasalar 8 ocağa kadar ilgi alanından çıkmış durumda umurumda değil hepinizin yeni yılı kutlu olsun
    *## ltf alıntı yapmayın soru sormayın 2017 son mesajım bu kalsın *##
    farkındaysanız siz yorum yapınca düşüşe geçiyor.

bide halk tekrar 3,80 -85 arasında alıma geçti.

satan yok(kaynak mb)

yani ordan alanda şuan zararda.

6. High-level assurance hükümetimiz tarafından verilmemiş. Acaba kim verdi bu high-level assurance'ı?

7. Vaşington????

8.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Vaşington????
    Bir trol olarak senin bile garibine gitti değil mi

Sayfa 685/1001 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz