Sayfa 160/1024 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Herkese merhaba,

Mayis'ta Turkiye'ye gelecegim. Odea-Burgan-Ing'den hesap actiracagim. Dolara yuksek faiz veren baska hangi bankadan hesap actirmami tavsiye edersiniz? Simdiden tesekkurler.

2.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    teşekkür ederim. hangi bankayı önerirsiniz 100k üzerine
    Ben herhangibir öneride bulunamamkla birlikte kendim için şu anda rodeo, burger ve eturuncu'yu uygun görüp kullanıyorum. Günlükte eturuncu 12.5 , vadelide rodeo , burger , çok çok az miktarda cari işlemler ve kredi kartı için garanti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    ykb öb

850K %13

ytd..
    merhaba hocam,

sabahtan beri YKB ile pazarlık ediyorum, benzer bir miktar için en iyi %12.1 alabildim 32 gün vade, siz nerden aldınız acaba bu oranı?

4.  Alıntı Originally Posted by SMPS Yazıyı Oku
    merhaba hocam,

sabahtan beri YKB ile pazarlık ediyorum, benzer bir miktar için en iyi %12.1 alabildim 32 gün vade, siz nerden aldınız acaba bu oranı?
    özel bankacılık

5.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    özel bankacılık
    teşekkürler, 1 gün valör kaybı olacak ama yarın tekrar zorlayayım bakalım ne olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by thermofluid Yazıyı Oku
    Herkese merhaba,

Mayis'ta Turkiye'ye gelecegim. Odea-Burgan-Ing'den hesap actiracagim. Dolara yuksek faiz veren baska hangi bankadan hesap actirmami tavsiye edersiniz? Simdiden tesekkurler.
    Geçen ay dolar için rodeadan 32 gün %3.80 almıştım.

Bugün dönüşüm vardı. Nuh dediler, peygamber demediler. %3.60 alabildim.

FED Faiz arttırır, TR de dolar faizleri düşür. Memleketin her şeyi yamuk deve misali.

7. Arkadaşlar . . .

Akbank' sa sendika grev kararı almış. İzmir/Karşıyaka da hem çarşı içindeki şubeye hem de Yalıdaki şube kapısına bildiriyi asmışlar. Aklımda kaldığı kadarı ile gervin uygulanacağı tarih ayrıca ilan edilecekmiş. Bilginiz olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by sermo Yazıyı Oku
    Geçen ay dolar için rodeadan 32 gün %3.80 almıştım.

Bugün dönüşüm vardı. Nuh dediler, peygamber demediler. %3.60 alabildim.

FED Faiz arttırır, TR de dolar faizleri düşür. Memleketin her şeyi yamuk deve misali.
    odea dengesiz banka geçen ay 3,40 tan yukarı çıkmıyorlardı demekki size 3,80 çıkmışlar. burgerden 3 aylık %4 bağlamıştım.

Sayfa 160/1024 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •