Sayfa 9/101 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 806 madde; 65 - 72 arası.

Konu: orta vade model portföy ( temel-teknik-kademe analizi )

1.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    guzel soru ....

destek ve direnclere olan inanci yok etmek icin en iyi kullanilan yontem ofiyat bolgesini sık sık ihlal eden bir testere bolgesi yaratmaktir...
    bu algi yaratilirsa orayi stop icin mihenk yapan yatirimci destegin yahut direncin calismayacagina olan inancini pekistirir ve stop noktasinda istekli olur...

AMA DAHADA ONEMLISI BU ALGI YARATILDIKTAN SONRA KY MALI GENELDE TEKRAR YUKSELMEYE BASLAYINCA SATAR.... STRESI ARTMISTIR HIISSEYE VE TEKNIGINE GUVENI SARSILMISTIR... GENELDE KY NIN YUKSELISE BASLADIGI ANDA SATISA GECTIGI HAREKET BUYUK HAREKET OLUR ....

hacim konusuna gelince....
    evet benim fiyattan sonraki en onemli gosrergem hacimdir zaten istisnalar olsada indikator vs kullanmam.... testere bilgelerinde bu iyi bir yol gostericidir... bu bolgelerdede ky dususlerde dgil cikislarda satar aman satalim kurtulalim dusuncesiyle .... bu bolgelerde yukaridada soyledigim gibi ters stopta denilen cüzi karla hisseden cikma sozkonu olur ... soyle dusunun ky genelde zararda stop uygulamaz beklerhisse dusmeside durumu degistirmez daha cok dustukce zarari dahs cok artan ky daha cok bekleme meyili gosterir bu durumdada eger spek mal toplamak istiyorsa toplayamaz.... bunun yerine dususlerde korkutup ufak yukswlislerde korkup riskten kacmak isteyen ve zararsiz cikma imkani bulan ky nin malini alir .....

hisse dahada dusermi ... bilemem tabiiki mumkun fakat bunu kesin olarak bilmemiz mumkun degil.... ama bu ihtimali kendi analizime gore zayif goruyorumki. hisse hala model portfoyde ....

surasida vsr benim stop algim biraz farklidir ve marjlidir ...mesela TATGD icin 7.40 a kadar olan dususleri umursaman ... ama oralari gostereceklerinide sanmam.... yukardada yazdigim gibi bence siradaki hamle korkan kynin zararsiz maldan cikmasini saglayacak yukari hamlesi.....
    emeğinize sağlık sn. Aksakal.

2.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    YAZIC

yazıcılar holdingin grafiği ve grafik üzerindeki düşüncelerimi paylaşarak devam edelim.

( grafik periyodu günlüktür )

önlerde dursun...

Tat alım yerine gelmiş.

Bugün hacim istekliydi.

7.50 tam trend desteği belki 7.45 de görebilir. 7.70 üzeri alımlar iştahlanır diye düşünüyorum.

Bugün bence 2. seans yeşil ışığı yaktı.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Alcar ve İhlas hakkında görüşlerinizi alabilir miyiz ?Teşekkür ederim...

5.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Alcar ve İhlas hakkında görüşlerinizi alabilir miyiz ?Teşekkür ederim...
    arkadaslar lutfen ilk mesajda yazdim sonrasindada defaatle soyledim....

burasi hisse soru cevap topigi degil... olmayacakta....

bu tur soru cevap yapilan yeterince topik var forumda....

lutfen hisse sorularinizi oradan sorun ...

borsaya dair genel sorular bu uyarinin disindadir...

bol kazanclar

6. baska topiklerden eski yazilarimi buraya alinti yapabiliyormuyum arkadaslar ???

birde bir yaziyi alintilarken sadece ilgili bolumu secip ayirabiliyormuyuz???

android uygulqmaisnda bunlar nasil yapiliyor biri yardimci olursa sevinirim ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Antalya'dan bir Gavurdağlı
    Gönderi
    370
    Sn.Aksakal elimden bu kadarı geliyor. Sacrosantın topiğindeki yazınıza yönlenir

http://www.hisse.net/topluluk/showth...084#post177084
    EN BÜYÜK KAZANCINIZ SAĞLIĞINIZDIR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Kusura bakmayın sayın Aksakal bilmiyordum...Bir daha yazmam...

Sayfa 9/101 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •