Sayfa 17/350 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. arkadaşlar idealde performans tablosunu yükleyemedim.ekrana çıkunca sayfayı kopyalıyorum ama sadece arkadaki grafik görünüyor.yalnızca tabloyu seçemedim,nasıl yapmalıyım?

2. bu kullandığım 1 dk.lik sistem...

buda 5 dk.lik sistemim...

3. Sistemciler keyifler nasil?
    Tey tey tey

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

4. 139.850 satış 131.400 flat bu hafta benim için yeterli kazancın yarısıylada hisselerime alttan destek attım, piyasanında likit kalmasını saglamalıyız bizim gidecek baska piyasamız yok

Jarmenkell hoşgeldin uzun zamandır görünmüyordun umarım zararları çıkarmıssındır

5.  Alıntı Originally Posted by Göktürk Yazıyı Oku
    Sistemciler keyifler nasil?
    Tey tey tey

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nerlerdesın sesın cıkmıyor
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

6.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku

139.850 satış 131.400 flat bu hafta benim için yeterli kazancın yarısıylada hisselerime alttan destek attım, piyasanında likit kalmasını saglamalıyız bizim gidecek baska piyasamız yok

Jarmenkell hoşgeldin uzun zamandır görünmüyordun umarım zararları çıkarmıssındır
    @oralet nerde bizde zarar çıkarma bugün iyi kar ettim, sevindim,tam tey tey dedim, daha sevincimi yaşayamadan piyasayı 3000 puan yukarı çektiler sevincimiz kursağımızda kaldı sen karını alıp kenara çekilerek çok iyi yapmışsın.Ben sistemi kapasam bi 5000 daha aşşagı giderdi arkasından baka kalırdım Sözüm sözdür paramı kaybetiğimi almadan bırakmıycam, şimdi girebilceğim en düşük miktarla girdim.Kafam rahat.

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    nerlerdesın sesın cıkmıyor
    Bi süre ara verdim,benim için çok daha iyi oldu ama pes etmedim, yaşadıklarımdan ders alıp tekrar döndüm,
    Ve bu süreçte tekrardan yüksek mevlalar bağlayarak ikinci bi şok yaşamak istemedim, senin sözlerine uyarak bunu yapmam çok iyi oldu,ikinci bi felaketten kurtardın beni, burası kaldıraçlı piyasa, para kazanılacaksa çok düşük miktarlarla kazanabilirmiş bunu ögrendim.
    Tekrardan aranızdayım, umarım bu sene hepimizin yüzü gülecek, sistemcilerin yılı olacak.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

7. matriks kullananları güzelce öptüler sanırım bugün. günlerce bekliyoruz bir hareket olsun diye olan hareketi de teknik nedenlerle kaçırıyoruz. saat 14 civarı otomatik emirlerin hiçbiri gitmedi sanırım, matriks dondu kaldı, sadece gerekli veriyi verseler ne olur anlamış değilim, bana gereken sadece x30 yvade verisi , benim kullanmadığım verilerle niye benim sistemlerimi felç ediyorlar anlamak mümkün değil

Alıntı Originally Posted by eloy Yazıyı Oku
    matriks kullananları güzelce öptüler sanırım bugün. günlerce bekliyoruz bir hareket olsun diye olan hareketi de teknik nedenlerle kaçırıyoruz. saat 14 civarı otomatik emirlerin hiçbiri gitmedi sanırım, matriks dondu kaldı, sadece gerekli veriyi verseler ne olur anlamış değilim, bana gereken sadece x30 yvade verisi , benim kullanmadığım verilerle niye benim sistemlerimi felç ediyorlar anlamak mümkün değil
    bu yeniversiyon hepten saçmalık. ne kadar ipe sapa çerçöp gereksiz ne vrsa eklemşler sağolsunlar.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 17/350 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •