Onemli Gunler Banner
Sayfa 381/548 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by sahraneverd Yazıyı Oku
    Doğan Holding'in Bünyesinde Bulunan Teşebbüslerin Bir Kısmının Tam Kontrolünün Erdoğan Demirören Tarafından Devralınması İşlemi ile İlgili RK'na Başvuruldu

Rekabet Kurumu internet sitesinde yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Niteliği : Devralma ,

Pazar : Medya ve reklam, bilgi ve iletişim teknolojileri

Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş.-Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.

Doğan Holding bünyesinde bulunan teşebbüslerin bir kısmının tam kontrolünün Erdoğan Demirören tarafından devralınması işlemi.
    kaynak matriks

2.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Hadi hayırlısı son düzlüğe az kaldı.
    Açıkçası bu haberden sonra çağrı fiyatını fiyatlandırmasını beklerdim ama küçük bir hamle yapıp geri saldılar, daha ne bekleniyor acaba RK nun olumsuz bir cevap vereceği mi düşünülüyor

3.  Alıntı Originally Posted by cifr Yazıyı Oku
    Açıkçası bu haberden sonra çağrı fiyatını fiyatlandırmasını beklerdim ama küçük bir hamle yapıp geri saldılar, daha ne bekleniyor acaba RK nun olumsuz bir cevap vereceği mi düşünülüyor
    Günlük gazete satışı yaklaşık 2.500.000 adet satışla birlikte Demirörenin satış toplamı yaklaşık 750.000 olacak. Gazete kısmında tekel oluşacak bir durum yok. TV kısmında tekel sorunu hiç yok zaten. Olağan prosedürler. Benim tek istediğim temettü bu süreçte onu yatırsınlar yeter.

6 iş günü içinde spk.ya müracaat etmesi gerekir diye biliyorum.
    oda bugün doluyor yanlışım varsa düzeltin lütfen

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    6 iş günü içinde spk.ya müracaat etmesi gerekir diye biliyorum.
    oda bugün doluyor yanlışım varsa düzeltin lütfen
    devir den itibaren 6 iş günü

6.  Alıntı Originally Posted by cifr Yazıyı Oku
    olumsuz haber söz konusu mümkün degil zaten geçmişte bu gazteler hepsi dogan grubu aitti ,biraz daha buralarda toplama olacagını düşünüyorum

asıl önemlisi temettü benim içinde inşlh ödenir

7. Peki arkadaşlar satış gerçekleştikten sonra
    5.50-5-60 zaten piyasa fiyatı olacak, sizce bunun dışında şirketin el değiştirmesi, yeni patron, yeni yönetim, sinerji vb sebeplerden dolayı ekstra bir yükseliş olur mu beklentiniz nedir?

Mesela Banvit tarzı bir hareket beklentimiz olmalı mı ( Banvit’ten neyimiz eksik) Ytd
    Özellikle hissenin müdavimi arkadaşlardan yorum bekliyorum

8.  Alıntı Originally Posted by cifr Yazıyı Oku
    Peki arkadaşlar satış gerçekleştikten sonra
    5.50-5-60 zaten piyasa fiyatı olacak, sizce bunun dışında şirketin el değiştirmesi, yeni patron, yeni yönetim, sinerji vb sebeplerden dolayı ekstra bir yükseliş olur mu beklentiniz nedir?

Mesela Banvit tarzı bir hareket beklentimiz olmalı mı ( Banvit’ten neyimiz eksik) Ytd
    Özellikle hissenin müdavimi arkadaşlardan yorum bekliyorum
    mesela banvit gibi kar açıklarsa 6 aylık 106- 9 aylık 217 12 aylık 254 milyon idi

temettü her yıl 25 kuruş olacaksa 8 fk 2 tl 4.5 tl şirket ederi 6.5 tl işlem fiyatı ama sıg hisseler çok şeye gebe oluyor

Sayfa 381/548 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •